Ну що ви, мамо!• 19 января 2025
Дівчата, Івано-Франківськ, підскажіть по локації - онкодиспансер
Добрий день. Дівчата, везу маму на операцію до онкоцентра на Медичній 17. Зайшла на Олх, потім на Букінг і не має взагалі житла поруч. Коли ми були на УЗІ я так зрозуміла, що онкоцентр розташован як на об´їздній. Дівчата, підскажіть будь ласка, де поблизу шукати оренду щоб було зручно добиратися до лікарні (район та вулиці). Лікарня, як я зрозуміла, в р-ні Чукалівка.
Дуже дуже вумна• 19 января 2025
З Каскаду до онкодиспансеру ходить 41 автобус. Тому шукайте р-н Велмарту, Опришивці. Це 4-9 зупинок. Ну там ще і маршрутки ходять
Ну що ви, мамо!
• 19 января 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Дякую❤