Не їм після шостої• 19 января в 18:23

Пятна постакне, чем осветлить? Спасибо

Буду благодарна за рекомендации средств и процедур .
Пургену мне• 19 января в 18:24
Почитайте про маски с бадягой.
Викликаю на дебати• 19 января в 18:26
Зробіть Люмеку, лазерне висвітлення
автор Не їм після шостої • 19 января в 18:26
Ответ дляПургену мне
Почитайте про маски с бадягой.
Пользуюсь эффезелом,боюсь реакции кожи на бадягу.
Блондинка в Законе• 19 января в 18:32
Ответ дляНе їм після шостої
И как Вам он?
Можно точечно на единичные прыщи использовать?
Як міряти?• 19 января в 18:32
Ничем вы их не уберете пока не наведете порядок внутри организма
Пишу вірші, дорого• 19 января в 18:33
Ніби скінорен має справлятися з цією задачею, почитайте.
Cinnamonka• 19 января в 18:36
Ой це моя болюча тема. Теж зараз лікуюсь тропічними ретиноідами, і думаю, що буду робити з постакне. Колись потрапила на одного «косметолога», який мене лікував жорсткими пілінгами та мезотерапією, результату майже не було, окрім травмування шкіри. Потім робила пілінг prx t33, був ефект після курсу, або це вже з часом сліди постакне зменшились.
Зараз більше схиляюсь до голчастого rf ліфтингу та плазмотерапії.
автор Не їм після шостої • 19 января в 18:40
Ответ дляБлондинка в Законе
И как Вам он?
Мне кажется это средство не для точечного использования, оно действует по всей поверхности,убирает чёрные точки и закрытые камедоны.Но нужно довольно долго пользоваться,конкретно в моём случае ,это 2.5 года,чередовать с дуак и деривой.Плюс эндокринолог и анализы.Результат очень хороший.
Чорнобаївка• 19 января в 19:17
Адапален
Викликаю на дебати• 19 января в 19:24
Ответ дляCinnamonka
РФ і плазма не прибирає плями, там інша дія процедури.
Ще раз пишу, Люмека освітлює плями і судини прибирає.
Ваш prx пілінг занадто слабкий для плям від постакне, дорого і довго. Люмека вже за один сеанс висвітлить.
Але кожен вибирає свій шлях, декому потрібно два зайвих кола зробити))