Ворую вкусняшки• 19 января в 19:06
Постельное белье из полисатина - что за зверь? Кто использовал?
Склад тканини - 80% бавовни і 20% синтетичних волокон, добре комбінує властивості обох матеріалів: м´якість та добру прохідність бавовни та довговічність, еластичність поліестеру
Ля-ля-ля• 19 января в 19:24
Рік тому сатин зі 100% бавовни був близько 400 грн за погон.
Два метри вистачає на велику простинь.
Самого виробу вистачає на декілька років, якщо змінюєте і прати відповідно
Два метри вистачає на велику простинь.