Файна цьоця• вчера в 11:11

Геть 8 Беерезня!

25 лютого день української жінкі!
Геть 8 березня ! Це свято кацапок окупанток вбивць українського народу!
Це нове свято присвячене справжній силі, інтелекту та незламності українських жінок. Воно натхненне однією з найвидатніших постатей нашої історії і пропонує зовсім інший погляд на роль жінки в суспільстві. Що відомо про День української жінки та коли відзначають це свято?

День української жінки святкують 25 лютого. Цю дату обрали зовсім не випадково, адже саме цього дня народилася відома українська письменниця та громадська діячка Леся Українка. Свято покликане вшанувати мудрість, талант і величезний внесок українок у розвиток нашої держави, особливо в сучасних складних реаліях.

Щороку з наближенням весни в суспільстві розпалюються дискусії про те, чи варто українцям і надалі відзначати свята, які асоціюються з радянським минулим. Традиційний «день весни, краси та ніжності» стрімко втрачає свою актуальність, через що в Україні зародилася красива ініціатива.

Щодо офіційного статусу свята часто виникає плутанина серед громадян. Станом на лютий 2026 року День української жінки не затверджено як офіційне державне свято. Ще у 2023-му до Верховної Ради подали гучний законопроєкт, автори якого пропонували скасувати Міжнародний жіночий день 8 березня, а замість нього встановити державне свято саме 25 лютого. Втім, парламент так і не ухвалив цей закон.

Проте, маємо своє українське свято, щоб вкотре продемонструвати світові не тільки національну колоритну красу українського жіноцтва, але й нашу велич, силу, мужність, готовність на самопожертву й героїчну боротьбу зі злом, що хоче посягнути на найдорожче: на наших дітей, сім’ю, родину, дім, землю, країну! Сьогодні українки не тільки берегині сімейного вогнища, затишку й тепла, не тільки дбайливі матусі, які захищають від війни, навчають і виховують дітей – майбутнє української нації. Сьогодні українки – це героїні в боротьбі з російськими окупантами, підмога армії в тилу, міцна опора для розвитку економіки, сільського господарства, науки, техніки, культури.

Міцності духу, нев’янучої краси, мирного майбутнього і простого тихого жіночого щастя тобі, Українська Жінко!
Гомосноб• вчера в 13:46
Кто ты, воин?
ОйЙой• вчера в 13:56
Даже читать не буду этот бред.
Щаслива Я• вчера в 14:01
Ответ дляФайна цьоця
Я не святкую Новий рік! В нас своє свято!
Ну і живіть в своєму світі зі своїми святами. Навіщо нав´язувати свої погляди іншим?Якось без вас розберемось що нам святкувати і коли.
Yuliya-23• вчера в 14:52
срач сам себе не організує, так авторе?
Ластоноша• вчера в 15:03
Ответ дляФайна цьоця
Отже, Міжнародний жіночий день у Радянському Союзі був використаний як інструмент політичної пропаганди та ідеологічної агітації, що призвело до спотворення його справжнього значення.
Пошло вон, конченное!
ivareka• вчера в 15:03
глупенькая тролля, а умные барышни получат подарочки 8 марта
ПлюшкамиБалуюсь• вчера в 15:15
Дай угадаю, Файна цьоца зі Львова???
Lizavel• вчера в 15:23
Ответ дляжар-птица Нюра
Мене завжди дивують люди, яки бʼються в істериці, намагаючись відмитися від усього радянського - перейменування вулиць, відміна свят. А от щодо більш глобального, то кишка тонка. Скільки всього набудовано в ті часи, більше половини країни живе в хрущовках та сталінках, школи, купа інфраструктури - все тогочасне
Що ж ви такі принципові на пів шишечки? Давайте тоді все зносьте і будуйте своє, українське, справжня ви наша українська сучасна жінка!
Такі смішні і вузьколобі
И метро надо закопать
За ким я буду?• вчера в 15:28
дивно...працюю в міжнародній компаніі і кожен рік на 8.03 в нас офіційний вихідний, бо це свято не про тюльпани чи чоколядку.
день української жінки це потужній крінж.
Гопница-Советчица• вчера в 15:31
Ответ дляФайна цьоця
Новий рік це кацапське свято!
Це ви тролите? Чи реально таргани у вашій голові перемогли здоровий глузд
Гопница-Советчица• вчера в 15:33
Ответ дляжар-птица Нюра
Такі смішні і вузьколобі
Єто другоє
Підмітайло• вчера в 15:44
вас упоротую геть от сюда!
надоела хуже горькой редьки.
раньше были коммунисты,а сейчас то же самое,но с шароварным акцентом.
вы не патриотка,а провокаторша.
идите улицы переменовуйте
Підмітайло• вчера в 15:47
української жінкі...ахаха
Скользкая• вчера в 15:50
Ответ дляФайна цьоця
Геть від жінок і свят!
Підмітайло• вчера в 15:52
Ответ дляЗліпок ступні
Мова
Скоро в ЄС
Скоро в НАТО
Шановні партнери
Тримаймося
Єднаймося
Тривожні новини
Мирного неба
Перебувайте в безпечних місцях
Не забувайте про донати
У нас є добро
додам:
ми -плем’я
Підмітайло• вчера в 15:57
Ответ дляжар-птица Нюра
Такі смішні і вузьколобі
підтримую на всі 100.
це я пропоную, щоб гидливо зарили метро, але ні.
всі користуються і не гидують.
а на Виноградар і Трою тільки малюють проекти.
Підмітайло• вчера в 16:04
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Леся Українка - такий собі ідеал українського жіноцтва, з усією повагою до її літературної творчості. Все життя хвора, бездітна, особисте життя в стилі ’все складно’ - один її кинув і одружився на іншій, потім шлюб з помираючим чоловіком, ще один пізній шлюб, коли вже вона помирала, якісь підозріливі лесбі алюзії з Ольгою Кобилянською... Та й жила всього 42 роки. Це точно наш ідеал? Єдине, що мені імпонує - не працювала наша Косач-Квітка ні єдиного дня, забезпечували її батьки і трохи чоловік. Все по санаторіях маялась бідолашна...
а надо было на панщину и рожать в поле, а не писать віршики и заламывать руки в театральных позах.
нитакая жи...
теперь ее образ носят как флаг. тьху!
Підмітайло• вчера в 16:05
Ответ дляЧучало яблуні
Те точно, цілий рік того 8 березня чекають, щоб три тюльпана в целофані отримати
Чучало яблуні... лучше и не скажешь))
Підмітайло• вчера в 16:08
Ответ длямистерЛяпсус
Та да, ждуніх квітів від Європи до Америки-Канади. Автор, а якщо росіянки вдягають плаття, то в знак протесту будете ходити голою?
они смеются над кокошниками, но забыли что замужние в Украине носили очіпок или платки.
с непокрытой головой могли ходить лишь девушки.
Шеллар• вчера в 16:28
Хочу подякувати пані, яка поставила блювотний смайлик під темою.
P.S восьме березня не святкую, але 25 лютого як свято просто огидне - одинока, бездітна, жінка, яка все життя просиділа на чужій шиї як ідеал. Але Європі зайде, флер рожевого не прикрити.
Свисток ля-минор• вчера в 16:40
Ответ дляГомосноб
Кто ты, воин?
Сьогодні схоже день відчинених дверей в якійсь психлікарні. Дуже багато хворих на протязі дня відсвічує в різних месенджерах.
Мамин тріль• вчера в 16:52
Хрен вам. Праздновали и дальше будем праздновать 8 марта
Ні за холодну воду• вчера в 17:09
Автор, а ви можете не вказувати іншим людям, що їм робити і взагалі не пхати свого носа у чужі життя?
Бо саме так робить росія, це їхній спосіб життя, кредо. Чи це надважка задача для вас?
Библиотекарь• вчера в 17:30
Ответ дляжар-птица Нюра
Для авторки - сьогодні ніхто нікого не вітає, звичайний день. У мене квітковий, тож я знаю, про що говорю ;)
Та блін всюди в чатах та сторіз ще вчорашні кадри. А тут свято. Ага, птср на паличці, а не свято.
неДоЖиру• вчера в 17:48
За праздник 8 Марта усыкаются только неликвидки с нищебродами, нормальным дарят подарки и в будний день, а этим веником раз в год пасть затыкают не мешайте им показать свою важность хоть пару раз в год
Жерица ночи• вчера в 18:29
Ответ дляФайна цьоця
24 травня ваше свято ?
ЧорноброваЯ• вчера в 19:24
Короче , у женщин должен быть день выходной в честь дня женщин )

И не важно когда ) но чтобы он был )
Кракадэ• вчера в 19:34
Лесю мы конечно поздравляем с 155 летием, но 8 Марта - это МЕЖДУНАРОДНЫЙ праздник, который даже в Германии в некоторых землях выходной. Поэтому сРаша в пролёте, это не их национальный праздник аж ни разу, пусть идут в жопу, привыкли всё у других тырить, даже трусы б/у и унитазы.
Потужна махіна• вчера в 19:43
Ответ дляЧорноброваЯ

И не важно когда ) но чтобы он был )
Выходной неделя! Не меньше!!!))
В танке• вчера в 20:14
Ебанулось?