Угадайс• 19 января 2025
Хто в першому триместрі приймав антигістамінні препарати?
Дуже страждаю на алергію і планую вагітність. Читаю, що в першому триместрі взагалі такого неможна. В мене рідко, але сильно накриває, особливо від пилу. Вологе прибирання щодня, але раз на місяць стабільно є напад, прям горло закладає, але випиваю цитрин і через 15 хв як нічого не було.
Дівка в намисті• 19 января 2025
У мене була алергія на амброзію якраз на початку вагітності, нічого не приймала, ходила шморгала весь час. Алергія не шкодить дитині а от ліки шкодять, перетерпіла.
Замулена ріка• 19 января 2025
Ответ дляДівка в намисті
ну як ви тільки шморгаєте, то можна й перетерпіти
а як очі вилазять, нос взагалі не дихає, чхання по 15 хвилин безперервне, то дитині дуже шкодить, кисневе голодування може бути.
Угадайс
• 19 января 2025
Ответ дляДівка в намисті
Шморгать - це одна, а у мене закладає горло, як при астмі. Тому, або я задихнусь, або випʼю пігулку. Тому і цікавлять відгуки тих, кому доводилось пити антигістамін.
Оновлена версія• 19 января 2025
при необхідності перевага надається антигістамінним препаратам першого покоління, наприклад хлорфенірамін, клемастин, ципрогептадин, димедрол
Замулена ріка• 19 января 2025
Ответ дляОновлена версія
чому?
Стрекоза любви• 19 января 2025
Приймала Едем. Правда алергія випала на 2-3 триместр. Гінеколог дала згоду.
Якщо у вас закладає горло обовʼязково консультація з алергологом/гінекологом. Це не жарти. Не дай Боже набряк.
Невидимка• 19 января 2025
Мне кажется лучше уже гормоны принять, если приступ. Это лучше с врачом решить конечно. Я по другим показаниям принимала Медрол с самого начала беременности