Пліснявілий сир• 20 января в 09:37

КТ ППН (придаточних пазух носа) дитині

Хто може порекомендувати де можна зробити якісно в Києві , можна Чернігів.
Кнопус• 20 января в 10:06
Та вроде это не что-то такое редкое. Где ближе найдете там и делайте
А що таке?• 20 января в 14:36
по темі не пораджу, лиш скажу те що дізналася сама після того як вже робили КТ - в місцях, де роблять стоматолог.КТ - там вертикально стоїш, і рівень опромінення в раз 7 нижче ніж коли КТ лежачи. Ми зробили дитині лежачи, а потім ось таке розповіли. Тому уточніть у лікаря, чи таке підійде
автор Пліснявілий сир • 20 января в 14:38
Ответ дляА що таке?
Дуже дякую за пораду