Пліснявілий сир• 20 января в 09:37
КТ ППН (придаточних пазух носа) дитині
Хто може порекомендувати де можна зробити якісно в Києві , можна Чернігів.
А що таке?• 20 января в 14:36
по темі не пораджу, лиш скажу те що дізналася сама після того як вже робили КТ - в місцях, де роблять стоматолог.КТ - там вертикально стоїш, і рівень опромінення в раз 7 нижче ніж коли КТ лежачи. Ми зробили дитині лежачи, а потім ось таке розповіли. Тому уточніть у лікаря, чи таке підійде
Пліснявілий сир
• 20 января в 14:38
Ответ дляА що таке?
Дуже дякую за пораду