Ще з цiкавого Помогите разобраться с icloud +11 Таро карты. Какие у вас попадания? Сбывается все все?? +28 Яке жіноче прізвище обрати? +18 Как вам имя Ангелина? +27 у вас теж в оточенні всі щось навирішували з відстрочками? +78 Київ водоканал ,абонентське обслуговування +19 Всё школы и садики на дистанционку, видели уже? +144 Ну это капец просто, хвылюємося снова +62 Добивають наші ТЕЦ, Київ +21 Покажіть свої чашки для вечірньої кави, будь ласка +41
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Чи норм в 22 нічого не готувати?14+28214 Якщо в 14 років дитина не піде отримувати паспорт, чи можна потом9+2279 Какой ужас. Тцкашники в Днепре убили мужчину недалеко от его дома6+1676 В марте еще будут отключения света? 6+1676 Скільки грошей ви б заплатили своєму МЧ за машину?6+1546 Поясніть, для чого водити своїх дітей до церкви?6+1506 Графики света, западная7+1487 ещё
Сейчас читают! А ви як вважаєте правильно що одна подруга розповіла батькам іншої про її життя?+431 Як ви ходите в кіно, якщо дуже дратують люди з телефонами?+381 Висит ли грудь?4+364 Скільки ви витрачаєте в місяць?2+352 Чи норм в 22 нічого не готувати?14+3014 Не заплатила ЕСВ за первый квартал; ФОП 3. Кто платит сам. в Дие нормально?+301 Графики света, западная7+297