Фокус-Покус• 20 января в 20:21
Начали встречаться с парнем.
Рассказал обо мне родителям. Это значит все серьёзно?
Фокус-Покус
• 20 января в 20:24
Ответ дляСветка-пипетка
Что именно рассказал? Как они отреагировали?
Сказал что есть девушка. Рассказал обо мне. Реакция хорошая
Светка-пипетка• 20 января в 20:24
Ответ дляФокус-Покус
Ну и ок.
Блакитне небо• 20 января в 20:25
Ничего это не значит. Не обращайте внимание на это, обращайте внимание на его поступки по отношению к вам.
Шикаю і викаю• 20 января в 20:35
Это может значить все что угодно, от серьезных намерений, до - если родители не дадут разрешения, то встречаться не будем)
Мой сын знакомил меня со всеми девушками - оно мне не надо было)
Мой_ужин• 20 января в 20:41
Ответ дляФокус-Покус
Це ваша подруга?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3662709
Чи це ви так радієте першим стосункам, що готові створювати теми і ділитися радістю з усіма😁?
Невгамовна Бу• 20 января в 20:42
Почнемо з того, що може й не розказав, а просто лапшу вішає. А по друге - ні про що це не говорить. Поживете - побачите.
Крию матом страшно• 20 января в 20:45
А ещё может быт, что родители ему уже все уши прожужали, мол хватит гонять лысого, найди уже себе девушку. Вот он нашел и отчитался)))
Фокус-Покус
• 20 января в 21:01
Ответ дляМой_ужин
Це ваша подруга?
Да моя тема))
А нельзя тут спрашивать ?
тянитолкайка• 20 января в 21:18
Ответ дляМоре Щастя
Та обирайте вже весільну сукню
Пусть вначале абрикос отведает)
Мой_ужин• 21 января в 06:09
Ответ дляФокус-Покус
Да моя тема))
А нельзя тут спрашивать ?
Можна.
Але ваші питання це гадання на кавовій гущі..😁
Що у голові вашого хлопця ніхто не знає окрім нього.
І які у нього наміри ніхто не знає.
Він може бути звичайним закоханим хлопцем який має до вас почуття і хоче бути з вами. Можливо навіть плани якісь має.
А може бути звичайним гівнюком якому потрібний безкоштовний секс. Тому він буде гарно розповідати вам яка ви чудова, краща за інших. І що у вас все серйозно бо він же батькам про вас розповів.
А як насправді ніхто не знає.
Просто вам ще в попередній темі написали, що відносини то хороша справа, але головою треба думати і дивитися не на слова хлопця, а на його дії.
І які у нього наміри ніхто не знає.
А як насправді ніхто не знає.