Іллюха Перчик• 20 января 2025

Джек Лондон - Мартін Іден.

Доброго Вечору.Хто читав книгу Джека Лондона - Мартін Іден.Яке ваше враження про цю книгу і яке про самого автора.Дякую.
автор Іллюха Перчик • 20 января 2025
Ответ дляlilu1990
Якшо про депресивних какашок - лавкрафт ще дуже подобається.
Та ні)Я люблю читати Діккенса,Буніна,Лесков прикольний,Гоголь,Ильф і Петров,Чехов,Давлатов.Щось хочеться або з гумором або щось таке середнє.Не люблю Алана По і подібних авторів - мені робиться не по собі.Дуже не люблю Достаєвського.
Morezza• 20 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Вам сподобалась книга 451 градус по Фаренгейту?
Я не люблю антиутопії. Для мене ця книга з розряду тих, яку варто прочитати для загального розвитку. Особливих емоцій у мене вона не викликала.
автор Іллюха Перчик • 21 января 2025
Ответ дляMorezza
Так це реальність наша.Ви не любите реальності.Вона вам огидна.
Morezza• 21 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Приблизно так і є.