А ось і я• 21 января 2025
У вас свої ковзани чи берете на прокат?
І де в Києві добра ковзанка? Дякую
СкокоМнеДадите• 21 января 2025
Що? 😂 автор, аж захотілось виглянуть у вікно, перевірити, може щось змінилося))
Безпорадна Кроко• 21 января 2025
Там, де ковзанки, там і прокат. Коли була киянкою, каталась на Большевіку.
Я пані прохана...• 21 января 2025
Ми не з Києва:) але маємо свої ковзани, що доречі не впливає на вартість ковзанки за годину, ціна таж.
Безпорадна Кроко• 21 января 2025
Ще у Дрім Тауні ковзанка була і прокат ковзанів. Там же були і просто ролики. Як зараз не знаю.
Chaterbox• 21 января 2025
Дочка ходит на каток в Дрим, Блокбастер, слышала, в Космополите хороший каток. Коньки берет всегда свои
ВЫВсеВрете
• 21 января 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Справа не в вартості )
А в якості ...
Крихітка на всі• 21 января 2025
У меня свои. Покупаю одной фирмы, и роликовые и фигурные. И детям, и взрослым.
Безпорадна Кроко• 21 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Справа не в вартості )
А в якості ...
А ви професіонал?
Chaterbox• 21 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Справа не в вартості )
А в якості ...
Автор, лучше купить фирменные коньки, не так уж дорого, зато в плане качества и гигиены можно быть спокойной
Безпорадна Кроко• 21 января 2025
Якщо кататись будете регулярно, а не сьогодні хочу, завтра ентузіазм пройшов, і якщо маєте гроші купити дійсно кращі, ніж у прокаті, і якщо будете іх регулярно наточувати, то може і є сенс купувати. Мене прокатні ковзани влаштовували з головою.
ВЫВсеВрете
• 21 января 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
А ви професіонал?
Були часи )
А це хочу дитині. Точніше дитина хоче
Я пані прохана...• 21 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Справа не в вартості )
А в якості ...
В мене діти, тому ковзани розсувні на пару розмірів, звісно що вони гірше ніж в прокаті шкіряні розмір в розмір. В мене зі шкіри страуса:) Бєжеві із золотистою фурнітурою. Катаємося рідко, тому я за прокатні.
Безпорадна Кроко• 21 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Були часи )
А це хочу дитині. Точніше дитина хоче
Хай спробує на прокатних, а там самі побачите чи варто.
ВЫВсеВрете
• 21 января 2025
Ответ дляMs. Похвала
Прочл’а ’брекеты на прокат’ и думаю как такое возможно 😂
До чого життя довело ))
ВЫВсеВрете
• 21 января 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Теж так думаю)
На роликах навчила її, подобається
Ms. Похвала• 21 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
До чого життя довело ))
Да уж. Задумалась благодаря Вашей теме ,что давненько на коньках не стояла )
СамавиховуюКота• 21 января 2025
Когда-то были свои, когда цена была отдельно за заезд, отдельно за прокат коньков, потом тащить с собой свои стало не выгодно, а после родов нога выросла и вообще малы стали, продала.
Дама с собачкой• 21 января 2025
Завжди мали свої, а в цьому сезоні не змогла спочатку знайти дитині розсувні на її розміри, то поїхали так. Один раз нормально покатались (на Даринку), а от на Осорках вистояли чергу, заплатили, а потім виявилось, що ковзанів з 37 по 39 розмір немає, і можливо (!!) вони з´являться, коли каток чиститимуть через 30 хв. Ну, а оскільки вже почала збиратися окрема черга на ковзани цих розмірів, ми чекати не стали, дитина без настрою, я теж. Тому знайшла і купила все-таки їй ковзани, щоб не потрапити в подібну ситуацію знову.
Свої маю через те, що мого розміру зазвичай фігурних немає, а на хокейних я не катаюсь.
А шо сталося?• 21 января 2025
Свои, катаюсь с детства, но давно не была, а так хочется. Надо найти время
Forever_young• 21 января 2025
Ответ дляChaterbox
Какая сейчас цена на катке?
Chaterbox• 21 января 2025
Ответ дляForever_young
Какая сейчас цена на катке?
Блокбастер примерно 400, Дрим- 280
ponomarenkom• 04 февраля 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Вітаю. підкажіть фірму. Дякую