Штора с кисточкой• 21 января 2025
Генпрокурор України
Чому так затягують з призначенням?
Такого ще не було наче, що стільки місяців ми без Генпрокурора, а замість нього в.о., хоча по закону в.о. може виконувати обовʼязки максимум 2 міс
Чи чекали поки Трампа інавгурація пройде 🤨
Мадам Тю-лю-лю• 21 января 2025
головне що зараз ніхто не знає хто генпрокурор, міністр здоров’я, голова нацбанку. Це при пороху мосейчучка як вуж крутилась гонтарєва, доктор смерть... вкладали в ваші тупі голови
Фляшка на трьох• 21 января 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну, ви всі голови по своїй не рівняйте. Якщо ваша тупа, співчуваємо.
Мадам Тю-лю-лю• 21 января 2025
Ответ дляФляшка на трьох
раз реагуєте значить заділо
Анчо Ус• 21 января 2025
Ответ дляМуууумие
Конституция на паузе, какой генпрокурор?
На якій паузі, ви про що?
Медсестричка• 21 января 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Найбільша помилка Пороха, через яку втратимо країну, - це те, що дозволив всякому бидлу безнаказано лити помиї. Думав, напевно, що ’мудрий нарід’ , а виявилось, що 73%
люблю_тортики• 21 января 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
мосейчучка все життя шльондрою була, до чого тут порох. Вона і його в 15 боготворила, а потім лайном поливала, бо журнашлюха- то в крові.
Штора с кисточкой
• 21 января 2025
Ответ дляАнчо Ус
Автор, а в якому це законі ви знайшли норму про 2 місяці для во?
1 місяць
Про тимчасове виконання обов’язків посадових осіб, яких призначає на посаду за згодою Верховної Ради України Президент України або Верховна Рада України за поданням Президента України
Анчо Ус• 21 января 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
1 місяць
Яка правова норма?
Штора с кисточкой
• 21 января 2025
Ответ дляАнчо Ус
Яка правова норма?
Відкрийте почитайте