Мира всем• 22 января в 23:01

Страховка і дурні сусіди

Дівчата, питання може і нецікаве, але конче потрібна ваша допомога🥹
Треба застрахувати квартиру, мої дурні сусіди залили нещодавно мою квартиру і сусідську (не так сильно), наслідки розгребли, треба страхувати майно. Порадьте, будь ласка, де оформили страховку, і яка фірма дійсно виплачує відшкодування. Буду дуже вдячна за ваші відповіді
Слоник-тоник• 22 января в 23:03
именно соседи виноваты?
в нашем доме часто потоп - но текут трубы меж квартирами, а не топят соседи сверху.. это разное
автор Мира всем • 22 января в 23:04
Ответ дляСлоник-тоник
именно соседи виноваты?
Так, сусіди, вода через край у ванній лилась - мамаша пішла кудись, діти балувались…сімʼя неблагополучних живе зверху😢
Слоник-тоник• 22 января в 23:05
Ответ дляМира всем
я вас поняла
но сработает закон подлости - застрахуете и ничего не произойдет
Замулена ріка• 22 января в 23:05
ТАС виплачує. Я страхую постійно всі квартири, що в оренді.
GaleTTa• 22 января в 23:06
PZU, ARA более менее по выплатам. Арсенал вообще не платит ничего.
Замулена ріка• 22 января в 23:06
Ответ дляСлоник-тоник
я вас поняла
Там не так уже и дорого.Зато не нужно бодаться с соседями. С ними коллекторы будут общаться.
автор Мира всем • 22 января в 23:06
Ответ дляСлоник-тоник
я вас поняла
Та вже краще так, бо ми були в шоці - самі то розгрібали, ремонт робили. Краще вже за страховку заплатити, ніж знов за ремонт…
автор Мира всем • 22 января в 23:07
Ответ дляЗамулена ріка
Дякую) не знаєте, як по виплатам? Не виникає проблем з цим?
автор Мира всем • 22 января в 23:08
Ответ дляGaleTTa
Дякую) мені важливо, щоб потім (як затоплять знов) виплатили відшкодування
Замулена ріка• 22 января в 23:08
Ответ дляМира всем
До війни виплачували. Страхую щороку.
Анютины ласки• 22 января в 23:08
Про100 и ТАС.
Это две из десятка платежеспособные и безпроблемные в Украине, все остальные сотни, которые есть на страховом рынке, для лохов
автор Мира всем • 22 января в 23:09
Ответ дляЗамулена ріка
Мені порадили інго, типу дешевий варіант, без виїзду страхового агента. Майже 6000 грн/рік, за суму відшкодування в 700.000 грн.
автор Мира всем • 22 января в 23:09
Ответ дляАнютины ласки
Про100 и ТАС.
А про інго що скажете?
Анютины ласки• 22 января в 23:10
Ответ дляМира всем
Ненадо вам инго
автор Мира всем • 22 января в 23:11
Ответ дляАнютины ласки
Ненадо вам инго
Таке собі? Бо мені порадили тільки його, але порадив чоловік, який в Інго і працює😁
автор Мира всем • 22 января в 23:12
Я знаю, що дізлайки ставить та дурна сусідка - Юля, дивись за дітьми і за кранами, вдруге я платить за ремонт не буду)
Анютины ласки• 22 января в 23:13
Ответ дляМира всем
Я не работаю в страховых, но рынок этот знаю.
Мед у меня в ТАСЕ, авто была в про100, укатила на фронт
автор Мира всем • 22 января в 23:15
Ответ дляАнютины ласки
Дякую, буду вивчати їх пропозиції) я собі робила страховку тільки як закордон їздила, але (слава богу) не скористалась ні разу. А тут інша ситуація зовсім🤷🏻‍♀️🙈
Анютины ласки• 22 января в 23:19
Ответ дляМира всем
Для тура у них у всех стандарт почти одинаковый, но не все оговаривают, турист едет на море или на сноуборд и лыжи, а это некоторыми СК может и не покрываться, как экстримспорт
автор Мира всем • 22 января в 23:28
Ответ дляАнютины ласки
Так, є такі нюанси
PmB• 22 января в 23:32
Ответ дляЗамулена ріка
Были уже прецеденты?
Куда ж без меня• 22 января в 23:34
Ответ дляАнютины ласки
Про100 и ТАС.
Гарна порада))
У Про100 майже рік як НБУ відібрав ліцензії
автор Мира всем • 22 января в 23:52
Ответ дляКуда ж без меня
Гарна порада))
Ого(
От мені ще цей момент цікавий, не підкажете, де можна подивитись список страхових з ліцензіями і тд?
Анютины ласки• 23 января в 00:03
Ответ дляКуда ж без меня
Гарна порада))
Жаль. Пусть меня автор извинит тогда, я без машины с 22, поэтому к ним не обращаюсь сейчас
Куда ж без меня• 23 января в 00:13
Ответ дляМира всем
Ого(
Перелік СК може бути на сайт ркгулятора, НБУ.
СК без ліцензії договір не продасть.
Із стабільних і відповідалтних на ринку на мою думку ТАС, АRХ, ВУСО, Уніка, подивіться рейтинги по страхуванню майна та рівень виплат, ну і звичайнл продукти які вона пропонують.
Карусель-весель• 23 января в 00:56
ТАС і Європейський Альянс, прорахуйте там і там, де буде вигідніше. І краще одразу робити шкоду третім особам, тобто страхова платить сусідам
Замулена ріка• 23 января в 07:12
Ответ дляPmB
Были уже прецеденты?
Да
автор Мира всем • 23 января в 12:39
Ответ дляАнютины ласки
Я Вам вдячна, що відгукнулися і зайшли в тему, що хотіли допомогти☺️
автор Мира всем • 23 января в 12:40
Ответ дляКуда ж без меня
СК без ліцензії договір не продасть.
Дякую)
автор Мира всем • 23 января в 12:43
Ответ дляКарусель-весель
Дякую) так і планувала, плюс зараз ще і покривають якусь суму на пошкодження від дронів/ракет, типу вікна нові ставлять, двері, то і цей момент хочу враховувати при оформленні страхування