БершкомангоЗар• 24 января 2025

Чим може генетик допомогти при аутизмі?

Якщо він вже є та діагноз встановлений психіатром.

Тут в якій темі не прочитаю,так до генетика радять,але що конкретно генетик зробить в такому випадку?
На що може вплинути?

Можливо в когось є досвід
автор БершкомангоЗар • 24 января 2025
Ответ дляСмайлик
Раджу подивитись генетика Микитенка в інсті. Він багато чого пояснює доступно . Коли потрібен генетик і для чого і чим може допомогти при різних станах/захворюваннях .про аутизм там теж є
Читала,що цей генетик не дуже
Смайлик• 24 января 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Читала,що цей генетик не дуже
А саме в чому не дуже?
Смайлик• 24 января 2025
Робота генетика: пояснити, скерувати . Генетики не займаються лікуванням ( як Гречаніна з Харкова )
Пищалка• 25 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ахаххахахаха, ахахахахахаха!
вы малограмонтная?
еще не открыт ген, который отвечает за аутизм, более того даже предположений примерных нет изза чего он возникает. его невозмозжно проверить ни одним тестированием.
точто вы пишете - это всего на три болячки проверяется плод.
всего лишь три.
психитарию, слепоту, глухоту, целиакию, карлиоковсть - этими дешевымии тестами из дилы опеределить невомжно.
Генетическая панель аутизма - это генетический диагностический тест под названием WES (Whole Exome Sequencing). Это тест, который используется не только при аутизме, но и помогает диагностировать редкие генетические заболевания неврологии, которые не поддаются диагностике.
дила ваша идет мимо
автор БершкомангоЗар • 25 января 2025
Ответ дляСмайлик
А саме в чому не дуже?
Пишуть звичайний шарлатан
автор БершкомангоЗар • 25 января 2025
Ответ дляПищалка
дила ваша идет мимо
Як це допоможе при аутизмі ,коли діагноз вже стоїть?
Смайлик• 25 января 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Пишуть звичайний шарлатан
Ні)
автор БершкомангоЗар • 25 января 2025
Ответ дляСмайлик
Ні)
І що з того?
Це якось відміняє викачування грошей із пацієнтів?
Смайлик• 25 января 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
І що з того?
А має працювати безкоштовно? Конс 1500 тис не така то і висока ціна ,порівняно з іншими фахівцями
автор БершкомангоЗар • 25 января 2025
Ответ дляСмайлик
Я про інше ,не тільки консультації
Смайлик• 25 января 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Я про інше ,не тільки консультації
А про що ? Він же лише скеровує на обстеження ( хочте робіть /хочте ні ) , а не призначає якісь БАДи чи якесь лікування .
Пищалка• 25 января 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
вже ніяк. мій пост був про те що перед зачаттям треба було звертатися до генетиків на консультацію...
автор БершкомангоЗар • 25 января 2025
Ответ дляПищалка
І що це дало б тоді?
Пищалка• 25 января 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
І що це дало б тоді?
відповідь очевидна як для мене..