размахер• 16 декабря 2024

У кого є дитина з аутизмом?

Що допомогло прийняти ситуацію і не зійти з розуму?
НетЕщеНаверное• 16 декабря 2024
В каком возрасте поставили диагноз?
автор размахер • 16 декабря 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
В каком возрасте поставили диагноз?
3 года недавно а что?
Потребую апгрейду• 16 декабря 2024
НИКОГДА не смогу принять.С ума и так сошла
Стриптизерка• 16 декабря 2024
Посмотрите на Нетфликсе фильм Мамы пингвинов....
Звоночек• 16 декабря 2024
У мене, ось лежить біля мене.
Люблю його я сильно, оце і допомагає.
Звоночек• 16 декабря 2024
Аутизм же різний буває, у нас не важка форма , але все ж дитина не така як нор отипові діти, звичайно періодами боляче дуже, але приймаємо і любимо таким який є.
автор размахер • 16 декабря 2024
Ответ дляСтриптизерка
У той женщины не все так плохо в сериале
Стриптизерка• 16 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Очень хороший сериал....
фан L.O.S.T.• 16 декабря 2024
А мы с мужем приняли сразу, потому что первые звоночки были уже в год и пару месяцев - пропал указательный жест, стал водить и моей рукой показывать на предмет, который нужен, но мы не знали, что это один из признаков.
Прыгал на диване, когда смотрел мультик, и махал руками как крылышками. Потом заметили, что не смотрит в глаза. Истерики, бежал куда глаза глядят, вижу цель - не вижу препятствий
Поехали к психоневорологу в 1,10 , на меня посмотрели как на сумасшедшую, отправили домой. Потом в 3 поехали, все ставили ЗПРР
ну а в 4,5 уже аутизм
автор размахер • 16 декабря 2024
Ответ дляЗвоночек
Як зрозуміли зо легка? У нас лікар сказав теж легка. Нам 3,4 починаються слова але багато повторювальної поведінки та вокалізації.
автор размахер • 16 декабря 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
А я хочу яду напиться (
автор размахер • 16 декабря 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
ну а в 4,5 уже аутизм
А сейчас сколько? Как ситуация?
Потребую апгрейду• 16 декабря 2024
Ответ дляразмахер
А я хочу яду напиться (
Обнимаю вас😭тоже было много суицидальных мыслей
Звоночек• 16 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Як зрозуміла?.
Побачила інших дітей з аутизмом, у мого мовлення є.
фан L.O.S.T.• 16 декабря 2024
Ответ дляразмахер
А сейчас сколько? Как ситуация?
Сейчас 9
Как было, так и осталось - не разговаривает и мало что понимает
Сначала оформляли документы в логопедический сад у нас в городе, потом поняли ,что нужны занятия и переехали в Харьков. Почти год ходил, указательный жест вернулся и стал махать пока
Потом ковид, засели дома, потом война
Колесили по городам, занятий не было и сейчас нет. Муж работает, живем в пригороде, сама 2 часа в дороге с ним не смогу - боюсь не справиться
автор размахер • 16 декабря 2024
Ответ дляЗвоночек
Як зрозуміла?.
А який вік?
Звоночек• 16 декабря 2024
Ответ дляразмахер
А який вік?
4.5
Марічка• 16 декабря 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Сейчас 9
Потом ковид, засели дома, потом война
А что со школой?
Ангелок з ріжками• 16 декабря 2024
Цікаво чого так багато дітей з аутизмом, здається раніше не було так розповсюджено. У родички двоє дітей і мають цей діагноз, часто чую від знайомих теж що в когось діти з аутизмом.
Звоночек• 16 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ніхто вам не дасть відповідь на це питання бо ніхто не знає.
автор размахер • 16 декабря 2024
Ответ дляЗвоночек
4.5
В скільки почав говорити? Стереотипна поведінка є і рухи?
автор размахер • 16 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Мабуть усім цікаво ((( не сипте сіль на рану постійно думаю про це
Звоночек• 16 декабря 2024
Автор, звикните, примиритеся, самогубством не треба займатися.
Ви не перша в кого в дитини аутизм і не остання.
Я якось змирилася, аутизм так аутизм...
фан L.O.S.T.• 17 декабря 2024
Ответ дляМарічка
А что со школой?
Так нет никакой школы
Какая школа, если он не понимает ничего
Звоночек• 17 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Говорити він говорить погано бо тільки недавно почали займатися з логопедом, називає тварин, рахує до 10 , букви, ци
фри це він знає,але діалог не веде, не відповідає на питання, тільки недавно навчили просити дай, ну показує ручкою і просить дай.
Звоночек• 17 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Ну стереотипні поведінка є, стрибає, буває махає руками, але воно то зникає то знову з´являється.
Звоночек• 17 декабря 2024
Автор, в інстаграмі є так багато мам в яких діти з аутизмом, нічого, займаються дітьми, живуть життя, ніхто не зійшов з розуму.
nabludatel• 17 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Такі діти були завжди. До 2000 їм ставили діагноз шизофренія.
За совка наполегливо рекомендували здавати таких дітей до інтернатів. Тому їх не було видно. Їх не соціалізували.
У мене був дядько-аутист 1948 року народження.
автор размахер • 17 декабря 2024
Ответ дляЗвоночек
Так але я бачу мам нормотипових дітей в садочку які не дуже хотіли б щоб ці діти були з їхніми дітьми.
Звоночек• 17 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Ну так ваша дитина і не буде в садочку бо в звичайний садок її не приймуть, ну нас не взяли, та і я не хотіла, б.