Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 января в 14:05

Маленькі квартири і вкладення в ремонт

Часто попадаються відео, де показують до і після ремонт хрущовок, панельок невеликих.
І купа коментарів типу "краще купити квартиру ще одну , бо такий ремонт ціна космос"
Але я теж в такій ситуації, що квартира в спадок дісталась стара і маленька, ремонту потребує серйозного, щоб хоч якось зручно і приємно зробить. Але є найбільша перевага. Мені і чоловіку від неї рівно 2 хв пішки на роботу, буквальго кввртал спуститись. І це центр, метро за рогом.
Нам всі кажуть продайте і купіть на околиці трикімнатну, а гроші на ремонт є.
Я 10 років з околиці їзджу на роботу 1.5 год. Не передать словами як це важко і набридло.
Роботу міняти не плануємо ні, ні чоловік (ми разом працюємо).
Але є інший нюанс, дітей поки нема. Плануємо 1 дитину. Як жити в 50 кв м з дитиною не ясно.
Короче, поки живемо як є, в старому ремонті і з дуже незручним плануванням. Кухня крихітна.
Нам вдвох норм. Але ж яка це краса жити біля роботи. Мені на 9, встала в 8 і в 8.50 вийшла. Дома в 18.05.
Виявляється і життя поза роботою є, а не 3 год на дорогу
Дело было давно• 24 января в 14:29
Ответ дляЗ вишневого садка
Вы просто плюшкины
Нет
Мы просто имеем необходимое для комфортной жизни
Блондинка в Шоколаде• 24 января в 14:29
Ответ дляДело было давно
Т е когда дочь стала взрослой - вы решили что накопительством всякого говна заниматься все же стоит? Или зачем вам вдвоем теперь складогардеробная, которая была совершенно не нужна троим людям?
Когда дочь стала взрослая, я решила, что шкафы в жилых помещениях нахрен не нужны и можно всё хранить в одном. Так понятнее?
ГороховаЯ• 24 января в 14:30
Ответ дляЗ вишневого садка
Сколько вам места для вещей надо?)
Оооо, захламляльщиков хватает, поверьте. Вот стоит стенка со стеклянными дверцами , а за ними совковый хрусталь, никому не нужные чайные сервизы, супники , наборы стаканов с ромашками . Разойтись да выгребти всё это ! Закрытая мебель с удобной системой хранения только одежды , единственная навесная полка с одной статуэткой - это ж и в уборке легче , и хлама меньше. НО , это ж нужно решиться.
Кишмишная Мая• 24 января в 14:30
Ответ дляДело было давно
Свят свят свят равняться на европейские трёшки...
Не рівняйтеся
Краще з місцем для барахла
ПуГоФФка• 24 января в 14:31
Ответ дляКишмишная Мая
В даний момент працює на роботі що близько
Тому в варто життя не ускладнювати
Денег будет жалко так как пока ремонт сделали пожили пару лет буквально а потом преимущество что работа близко пропала а отбить назад вложения не выйдет.
З вишневого садка• 24 января в 14:31
Ответ дляКишмишная Мая
Середньостатистичний розмір європейської трьошки новобудови але українки не влазять
Европейские трёшки около 120 метров обычно если про т3 говорить
Т2 метров 80-90
З вишневого садка• 24 января в 14:32
Ответ дляДело было давно
Нет
У нас тоже все необходимое, на троих влазит в комнату в 10 метров)
Сама квартира 78 квадратов.
Это при том, что у дочери есть коллекция кукол и у меня много одежды и косметики)
TaFo• 24 января в 14:32
автор, 50 м это отличная площадь. в вашей случае никаких околиц. полжизни в дороге. та ну.
подумайте над перепланировкой. и потихоньку реализуйте.
Кидаю курити• 24 января в 14:33
Знаю такую семью. Старый дом возле М Арсенальная. Первый этаж, под ними гниющий подвал, запах гнилья при входе в подьезд из подвала. Грибок по стенам, маленький ребенок. Вокруг одни офисы и магазины, для ребенка ноль комфорта. Больших маркетов нет, за продуктами ездят на рынок Русановки. Нуууу, зато центр. Не знаю. Реально, лучше трешка в новом доме на ПОХе. Тем более, оба айтишника, работают дома.
Кишмишная Мая• 24 января в 14:33
Ответ дляПуГоФФка
Ні нової роботи ще немає ні дитини
В країні війна
Хто там знає що буде за пару років
ПуГоФФка• 24 января в 14:34
Ответ дляКишмишная Мая
Ні нової роботи ще немає ні дитини
В країні війна
Хто там знає що буде за пару років
Тогда тем более следует приберечь деньги а не вкладываться в сомнительный ремонт. С другой соторны если деньги не последние и хочется то чего б и нет ?
вАлнуюся сильнА• 24 января в 14:34
Я в 34 квадратах з чоловіком і 3 дітьми жили .
Економили щоб доробити ремонт у новій квартирі , бо оренда зʼїдає купу грошей !
Зараз 105м . Якщо цікавить ціна за ремонт - то в новій квартирі вона в 3 рази вище ніж в старій (в старій було 25т $ ремонт з меблями , у новій квартирі 75 . Ремонт пропорційний площі .
Кишмишная Мая• 24 января в 14:36
Ответ дляЗ вишневого садка
Т2 метров 80-90
120 квадратів - 5 ть кімнат
Котеджі від 80 квадратів стартують а у порадниць трикімнатні в Європі більші
Сама не знаю• 24 января в 14:38
Ответ дляПерловая Кашка
кухню соедините с комнатой,.. будет спальня и студия.....
Це жах жахливий. В нас так зараз. Поки графіки співпадали - було ще нічого. А зараз мені на 9 в Київ на роботу. А йому на 10 віддалено за комп.
Я на роботу о 7 годині збираюсь в темряві і як миша.
З вишневого садка• 24 января в 14:44
Ответ дляКишмишная Мая
120 квадратів - 5 ть кімнат
Полно Т3 по 100+ метров
Тріль підпільний• 24 января в 14:44
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Вона вже була переплвнована, одна кімнатка проходна і з неї вихід в відкриту кухню зроблений. А одна окрема спальня
То з маленькою дитиною в спальні можна років до 6 спокійно спати. В спальні спокійний відпочинок. А в прохідній кімнаті диванчик, телевізор, ігрова зона і зона активного відпочинку батьків.
Поддакиваю иногДА• 24 января в 14:45
Я би зараз жила без ремонту і збирала гроші.

Дорогий ремонт у старому фонді на завжди виправданий, особливо коли зверху квартири без ремонту 20+ років. Далі в старому будинку зазвичай старі труби, погана теплоізоляція, погана проводка, обшарпані парадні.....
З вишневого садка• 24 января в 14:45
Ответ дляТріль підпільний
Неудобно, лучше когда 2 отдельных спальни.
Хотя в любом случае у автора детей ещё нет
З вишневого садка• 24 января в 14:47
Ответ дляПоддакиваю иногДА

Трубы и проводку модно поменять.
Да и ремонт можно относительно бюджетно сделать
ГороховаЯ• 24 января в 14:47
Ответ дляСама не знаю
Закрыться на кухне - погромыхать кастрюлями не выйдет и ощущения личного пространства в той же спальне тоже нет. А по старинке отправился муж- жаворонок в выходной с утреца на кухню побаловать семью , а ты- сова досыпаешь и потом уже на всё готовенькое выползаешь- красота ).
Сама не знаю• 24 января в 14:50
Ответ дляГороховаЯ
Саме так. Я аж вию взимку, бо всі вдома на голові один у одного (є 1 дитина).
Влітку простіше, бо двір великий.
Налогообложу• 24 января в 14:52
автор, жизнь в 50 кв. с одним ребенком - есть. Єто точно. Особенно если есть средства и мозги сделать ремонт продуманно. И дачку прикупить.
УжеВотДа• 24 января в 14:55
Ответ дляПерловая Кашка
Ви колись жили в студії?)
Поживіть))
Перловая Кашка• 24 января в 15:03
Ответ дляУжеВотДа
Ви колись жили в студії?)
Поживіть))
так, в Польщі...кухня з вітальнею. і спальня. шо не так?
Марічка• 24 января в 15:23
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Тут трішки менше, напевно 46 кв м якщо точно
То все одно не мало. В мого сина 41 кв м, велика кімната, кухня і ще є гардеробна, з якої можна зробити кімнатку, але на жаль там вікна немає.
Кофе в лобби• 24 января в 15:44
Я би ще зрозуміла в чому сенс переїздити до нової квартири якби ви працювали з дому, а так - ну це ж дійсно години вашого життя і чоловіка, за тиждень ще один додатковий робочий день накапує. Робила б ремонт у тому, що є і жила б.
УжеВотДа• 24 января в 15:51
Ответ дляПерловая Кашка
Все не так😁бо я теж жила в такій
Всі запахи з кухні- на всіх речах, меблях і тд
Неможливо, я не виношу того
У мене в сусідки теж студія, але їх кухня щільно відділена від вітальні сплошною стінкою вздовж, кухня для готівки зачиняється і має потужну витяжку
Там де я мешкала, витяжка теж дуже потужна, але коли я готувала , наприклад, спагеті з креветками з часником та вершками, то той сморід на всіх речах був) а я люблю гострі пахучі страви))
Тому ні, ні в якому разі ніяких студій
парИла я парИла• 24 января в 16:27
Сделайте обычный ремонт, не дизайнерский, бюджетный по максимуму и главное чтоб быстро сделали. Переезжайте и живите в свое удовольствие. Будет ребенок потом об этом будете думать. Поверьте, 2 мин до работы это просто невероятно классно, я всю жизнь езжу ....сначало в школу, потом в универ, потом на работу...3 часа жизни в дороге...
У нас 2ка 45 квадратов, дочка школьница, места всем хватает, не жалуюсь. Кухня 6 кв м, маленькая, зато убирать меньше))
парИла я парИла• 24 января в 16:28
Ответ дляДело было давно
Нет
интересно, чего же так много надо чтоб жить комфортно?) мне вот для комфортной жизни нужно минимум вещей и максимум денег))))
Белочкой зови• 24 января в 16:46
більшу частину робіт можна зробити самостійно, якщо звісно є бажання