YaЯна• 25 января в 16:06

Хто відпочиває тільки коли відпустка?

Я не можу, просто у відчаї. Хочеться кудись поїхати, а не можеш, бо відпустка була влітку всього тиждень. Осінь брала за свій рахунок на 4 дні поїхати в Карпати. Зараз би поїхав кудись, а не можеш, треба чекати літа
Блін, це якесь рабство
Вас так все влаштовує, вистачає відпочинку? Чи як викручуєтесь?
Bombastic• 25 января в 16:11
Ну у вас виглядає справді на рабство ((
Len00K• 25 января в 16:12
Теж відпочиваю тільки у відпустці, але відпустка в мене 45 днів на рік
alisarich• 25 января в 16:15
Ну у вас действительно как рабство, отпуск неделя вообще ни о чем
Tivoli• 25 января в 16:21
Покупайте больничные
Kot_v_meshke• 25 января в 16:24
Так мало отпуска и только летом…..
автор YaЯна • 25 января в 17:27
Ответ дляTivoli
Покупайте больничные
Неофіційно
Iri_na• 25 января в 18:35
Ответ дляYaЯна
Неофіційно
Шукайте нову роботу з офіційною відпусткою в 24 дня