Клин_Кляйн• 26 января в 14:13
Какие восковые полоски для лица менее вызывают раздражение. Ваши советы, плиз
Интимная• 26 января в 14:16
Перейшла на пружинку, для лиця кращого варіанту не знайшла, від усього іншого було подразнення
рукиЖимолости• 26 января в 14:31
Лазерная эпиляция. За 8-10 сеансов уже и нет ничего. Стоит недорого.
У меня тоже было раздражение от всех полосок и кремов.
Крайня невістка• 26 января в 14:31
Ответ дляИнтимная
Це яка? Можете показати будь ласка
Интимная• 26 января в 14:41
Крайня невістка• 26 января в 14:42
Ответ дляИнтимная
Такого плану
Дякую) треба придивитися і собі
Ворую вкусняшки• 26 января в 14:53
Скорее всего дело не в полосках, а в неправильной технике. Ну и после эпиляции лучше эмолент использовать.
Клин_Кляйн
• 26 января в 15:06
Ответ дляИнтимная
Это что такое
Интимная• 26 января в 15:11
Ответ дляКлин_Кляйн
Это что такое
Скинула фото. Нею захоплювати волосинки, прокручувати і під час прокручення води відриваються. При цьому не захоплюють шкіру, тому шкіра не погоджується і немає подразнень. Я і воском видаляла, і цукровою пастою - завжди потім були дрібні прищики, а від пружинки нічого такого немає.