Марьяна Безуглая
1 дн. ·
З Днем народження, пане Президенте! Бажаю Вам здоров´я та нарешті прийняти рішення щодо звільнення Умєрова й Сирського, але щоб наступники не виявилися гіршими ....а сьогодні виставила ці фотки
1 дн. ·
Ответ дляFilomena
А кого вона любить? Так і досидить топчучись по головах. Головне не зупинятися, встигнути полити кожного. Прийде час і пан президент там буде.
Ну от за Кіма не говорить нічого.А мені Кім подобається і Зеленський.Буде Зеленський-буде в нас і пво,і гроші,і зброя після війни захист.Він молодець
Можна любити, не любити. У кожного свої плюси і недоліки. Але в Україні дуже важко на шось повпливати - у феодально роздрібленому суспільстві як би там портніков не розказував інакше. Які б добрі наміри не були - на дикому заході свої закони. Безугла ідеалістка. Я розчарувалася у боротьбі з вітряками. Вона теж розчарується.