svitochkaa• 29 января в 22:07

У Альоши Порошенка інвалідність?Боже,як жалко..Такий молодий((

А чим він хворіє?На вигляд вроді нічо..Українська правда
2 ч. ·
У п’ятого президента заявили, що його син Олексій з 2019 року був знятий з усіх видів обліку і перебуває за кордоном — законно.
За словами адвоката, ТЦК виконує накази з ОП, надсилаючи сину Порошенка повістки.
автор svitochkaa • 29 января в 22:08
Цке ж треба,новина яка!А чим заболів?Геть списаний повністю з обліку..Щось точно серйозне!
автор svitochkaa • 29 января в 22:09
6 років хворіє
Alena.i• 29 января в 22:09
Всі рівні, але одні все таки рівніше за інших
vinika• 29 января в 22:11
На то он и Альоша
автор svitochkaa • 29 января в 22:15
Можливо,сєкта в курсі?Що за хвороба?
VIKYSIA• 29 января в 22:18
Ответ дляsvitochkaa
А по лицу что не видно что он больной?
автор svitochkaa • 29 января в 22:19
Ответ дляVIKYSIA
А по лицу что не видно что он больной?
Що ви маєте на увазі?
автор svitochkaa • 29 января в 22:19
sim_sims• 29 января в 22:20
Ответ дляVIKYSIA
А по лицу что не видно что он больной?
Мені теж завжди його зовнішність здавалася дещо особливою.
чаревна• 29 января в 22:24
Правда или лоШь
https://znaj.ua/ru/politics/244882-sin-poroshenka-...
Lizavel• 29 января в 22:25
Ответ дляsim_sims
Еврей обыкновенный
автор svitochkaa • 29 января в 22:27
Ответ длячаревна
Правда или лоШь
Для фотосесії та піару такий собі прикид.Це ніби в АТО по легенді,але ніхто його там не бачив..
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 29 января в 22:30
Може треба включитися в цю біду, відкрити збір коштів? Бідні люди, син інвалід, а ще штраф платити
-sofi-• 29 января в 22:33
Ответ дляsvitochkaa
Що ви маєте на увазі?
На дибила похож
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 29 января в 22:33
Ответ дляsvitochkaa
Можливо,сєкта в курсі?Що за хвороба?
У голови МСЕК треба уточнювати, вона точно знає, бо сєкта ще не в курсі
автор svitochkaa • 29 января в 22:34
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Ох,повістки йдуть та йдуть..Вже ухилянт офіційно він.
Vlada-Maria• 29 января в 22:34
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
краще оцьому інваліду допоможіть
Денис Сірик: прокурор-інвалід, який бігає марафони
https://nenka.info/denys-siryk-prokuror-invalid-ya...
Мама Никитки-2• 29 января в 22:36
Ответ дляVIKYSIA
А по лицу что не видно что он больной?
Болезный я б сказала. Это больше подойдёт.
автор svitochkaa • 29 января в 22:45
Ответ дляVlada-Maria
краще оцьому інваліду допоможіть
Та хіба його син чи він йде в президенти,чи має велику і найбагатшу у Європі політичну партію?Чи приймає закони у Раді?А от татко Альошки хоче стати нашим президентом знову
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 29 января в 22:45
Ответ дляVlada-Maria
краще оцьому інваліду допоможіть
Таких інвалідів багато, всім не допоможеш. Тюрем для всіх не вистачить, якщо всіх, хто в кориті, перевірити
автор svitochkaa • 29 января в 22:46
Жіночка пише на фб одна-а чим моє дитя не таке як його сини?де вони?моя дитина доброволець на війні,а ЙОГО діти де?чим вони кращі за мого?чи в нас не одна біда?
Nerses• 29 января в 22:48
Вот ублюдки и не стыдно им.
автор svitochkaa • 29 января в 22:48
Можна було б хоч ради рейтинга тата натягнути форму і сісти десь писарем у штабі .Щоб люди бачили ,що патріот в Україні,вдома і не ухиляється
автор svitochkaa • 29 января в 22:49
А пішов би оператором дронів-то ціни б йому не було
@dres Odessa• 29 января в 22:49
Ответ дляsvitochkaa
6 років хворіє
а родился абсолютно здоровым
надо ж такое несчастье
автор svitochkaa • 29 января в 22:50
Зараз кримінальна справа і в міжнародний розшук хлопнуть
IrinnkA• 29 января в 22:53
Коли є можливість не пускати дитину на війну то нею треба скористатися. І до речі, наш президент теж інвалід, я так розумію? 4 рази ухилянт поки не збіг на піст президента завдяки всій масі, що за нього голосувала і досі підтримує?
MALINA_M• 29 января в 22:53
Ні в якому разі не виправдовую Петра, але інвалідність може бути, а зовні цього може не видно бути, не всі інваліди зовні з вадами. У Петра ж діабет, то може й сину передався. А може і інше аутоімунне.
ТА7НЯ7• 29 января в 23:01
Ответ дляsvitochkaa
Ну если б другая власть было то да, а так же команда на 0 отправит. Смотрите 3й год войны... Порошенко не трогали....как только през в США поменялся , политика поменялась и сразу повестки начали слать.....
Мама Никитки-2• 29 января в 23:02
Ответ дляMALINA_M
Як зручно. Як перед виборами піар потрібен був то і форму одягнув і навіть за 200 км від Краматорська посидів в оточенні охоронців.
А тут захворіло)). А меньшенький тоже хворіє?