Русланка з гілки• 26 января 2025
Кто может выехать заграницу с несовершеннолетним?
Допустим совершеннолетняя сестра ? Родители должны дать разрешение?
Пиши-пропало• 26 января 2025
Будь-хто, на кого виписана довіреність від батьків
Прямі родичі можуть виїхати без довіреності
Леся Українка• 26 января 2025
Ответ дляПиши-пропало
Хто такі прямі? окрім батьків
Агент Пинкертона• 26 января 2025
якщо є документи, що підтверджують родинний зв´язок з повнолітньою сестрою, дозволу від одного з батьків достатньо.
Ленивица-красавица• 27 января 2025
Выехать может с доверенностью/разрешением на сестру или мать вывезти без доверенности.
Кто будет опекуном ребёнка за границей? В большинстве стран только граждане страны могут быть опекунами несовершеннолетнего.