Борець за гаманець• 14 января в 17:18
Виїзд за кордон.
Доброго дня. Підкажіть, хочу вивезти сина за кордон. Маємо бабусю пенсійного віку після інсульту, чи можна з нею виїхати як сопровождающим? Бабуся двоюрідна. Офіційний опікун її рідна внучка за кордоном. Питання
1. Без опікунства ми не виїдемо?
2. Можна оформити опікунство , якщо вже є офіційний опікун, але він за кордоном?
1. Без опікунства ми не виїдемо?
Голубка миру• 14 января в 17:19
В 16 років може виїхати сам до опікуна
Ви можете супроводити через кордон і повернутися ? Навіщо тягати бабусю ?
Котомафия• 14 января в 17:19
Сложно оформить опекунство еа бабушку. Если без связей его быстрее мобилизируют чем вы успеете оформить все.
Борець за гаманець
• 14 января в 17:21
Ответ дляКотомафия
Тобто, щоб поїхати опікунство обов´язково?
Невгамовна шахиня• 14 января в 17:21
Ответ дляБорець за гаманець
Вік сина?
Невгамовна шахиня• 14 января в 17:22
Ответ дляБорець за гаманець
Ні, без шансів з тою двоюрідною бабцею
Невгамовна Бу• 14 января в 17:22
Ответ дляБорець за гаманець
ну конечно, а как по другому?
Борець за гаманець
• 14 января в 17:23
Ответ дляСонячний зайчик
бабуся недієздатна?
Частково, після інсульту
Сонячний зайчик• 14 января в 17:23
Ответ дляБорець за гаманець
Частково, після інсульту
а що в рішенні суду сказано?
Борець за гаманець
• 14 января в 17:23
Ответ дляНевгамовна Бу
ну конечно, а как по другому?
Дякую
Борець за гаманець
• 14 января в 17:24
Ответ дляСонячний зайчик
а що в рішенні суду сказано?
Якого суду?
хутряна володарка• 14 января в 17:24
Ответ дляБорець за гаманець
И у бабушки должна быть инвалидность и мужчина должен быть официальным опекуном. Но если у бабушки есть другие родственники , а тем более другой официальный опекун, шансов у вашего сына нет.
Борець за гаманець
• 14 января в 17:25
Ответ дляхутряна володарка
Дякую за змістовну відповідь
Сонячний зайчик• 14 января в 17:25
Ответ дляБорець за гаманець
Якого суду?
який визнав бабусю частково недієздатною
В шоколаде• 14 января в 17:25
Ответ дляБорець за гаманець
Частково, після інсульту
И как вы больного человека после инсульта собрались тащить в дальнюю дорогу. Совсем совести нет
Дюйм оф о4ка• 14 января в 17:25
Ответ дляБорець за гаманець
Не смешите) я по вашему описанию думала что двоюродная бабушка будет опекуном вашего сына несовершеннолетнего))))
не выедет конечно же, без вариантов, т.к. не близкий родственник и у бабушки уже есть опекун
Борець за гаманець
• 14 января в 17:26
Ответ дляСонячний зайчик
А, ніхто не визнавав. Їй 80 років. Тобто шансів немає
Борець за гаманець
• 14 января в 17:27
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну вам смішно, а тут не до сміху
Невгамовна шахиня• 14 января в 17:28
Автор, розумію ваше переживання ха сина, але то дохлий бобік з тою бабцею. По-перше вже є опікун, по друге вона вам сьома вода на киселі, по-трете, поки бігатимете по інстанціях його ще швидше загребуть. Краще вже нехай просто вдома сидить.
Сонячний зайчик• 14 января в 17:28
Ответ дляБорець за гаманець
опікуна призначає суд, що попередньо визнає фізичну особу недієздатною внаслідок стійкого психічного розладу. інших ’опікунів’ не існує.
якщо ви маєте на увазі догляд за людиною похилого віку, то геть інше.
Ответ дляНевгамовна шахиня
Пусть идет в полицию и получит бронь!
Невгамовна шахиня• 14 января в 17:29
Ответ дляНіка Найз
Пусть идет в полицию и получит бронь!
Пусть.
Только зачем вы мне об этом написали?