Налогообложу• 28 января в 18:54
Порадьте міксер будь ласка для збивання масла
Налогообложу
• 28 января в 21:32
Ответ дляok1904
Масло я збиваю стаціонарним бошем, насадка пластикова для замісу тіста.
Дякую, а який він, скільки потужності
Ответ дляНалогообложу
Дякую, побачила
Можете звичайним ручним, на низьких оборотах. Який у Вас? Масло збивається легко. Єдине, що молочниці підказали, то треба трошкньки підігріти, не збивати холодними сметану чи вершки, а потім як відділиться пахта в холодній воді промити
Налогообложу
• 28 января в 22:20
Ответ дляok1904
Сьогодні згорів Скарлет 200 вт, старенький.
Він реально не витягував, я їм починала, а потім вручну добивала.
Хотілось би, щоб весь процес міксером. А скільки треба Ватт, я не знаю
Я знаю, вмію🤗масло робити. Купила 0.5 сметани, стакан великий і вийшло мабуть 380 грамм масла. Але не витримав мій старенький міксер
Ответ дляНалогообложу
То купіть просто з більшою потужністю, в мене вітек ще є 14 років, майонез збиваю, хумус. Але я масло ним не збивала.
Налогообложу
• 29 января в 06:54
Ответ дляok1904
Дякую, дивлюся на нього, на Либертон ще
Налогообложу
• 29 января в 08:05
Ответ дляok1904
Хотіла порадити Вам Маgio, Але глянула, він дорожчий , але менш потужний ніж Лібертон, має бути класним Лібертон
Значіть попробують його🤗