Сонячний зайчик• 28 января 2025
Фарба для стін в квартирі
У кого пофарбовані стіни, похваліть або покритикуйте свою фарбу?
Обираємо між тікурілою і санолін. Треба дуже світлий відтінок, майже білий. Який бренд ви б порекомендували?
Завчасно дякую за відгуки!
Капуста Маша• 28 января 2025
Нашим стінам 15 років. Виглядають так, ніби вчора фарбували. У нас Капарол, брали найвищий ступінь стійкості. Мити стіни можна чим завгодно, нічого не стається.
Сонячний зайчик
• 28 января 2025
Ответ дляКапуста Маша
Дякую!
Сонячний зайчик
• 28 января 2025
Ответ дляTatyana_1975
Хвалю, Escaro. Дівчата порадили тут, дуже вдячна. Ремонту 4 роки
Дякую! Ще один варіант)
Tatyana_1975• 28 января 2025
Мені здаєтья, всі ці три варіанти будуть непогані. Обираєте фактуру (мат, глянець або іншу), а затонують вам у будь-який відтінок. Тільки візьміть до увпги, що маленький шматрчок з кольором і стіна виглядають дуже по-різному
Сонячний зайчик
• 28 января 2025
Ответ дляTatyana_1975
так, ми вже зробили тестову викраску, на папері дуже гарний колір, а на стіні - брудно-сіро-бежевий. Взагалі не той колір, який хотілось би.
І це був один з найсвітліших в палітрі.
Тому я вже трохи змучилась з вибором(
І це був один з найсвітліших в палітрі.
Тому я вже трохи змучилась з вибором(
Tatyana_1975• 28 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
І це був один з найсвітліших в палітрі.
Тому я вже трохи змучилась з вибором(
І це був один з найсвітліших в палітрі.
Тому я вже трохи змучилась з вибором(
Розумію. Ми повністю робили ремонт самі, дищайн, підбір матеріалів, поетапно майстрів
Найбільший ’провтик’ - темний ламінат.
Удачі з вибором фарби та іншого!
Найбільший ’провтик’ - темний ламінат.
Удачі з вибором фарби та іншого!
Редиска Я• 28 января 2025
У нас тикурилла гармония, не рекомендую. Чирки не оттираются, если тереть усердно то стирается матовый финиш
Шаманю второпях• 28 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
І це був один з найсвітліших в палітрі.
Тому я вже трохи змучилась з вибором(
І це був один з найсвітліших в палітрі.
Тому я вже трохи змучилась з вибором(
берите слоновую кость,не ошибетесь
Сонячний зайчик
• 28 января 2025
Ответ дляTatyana_1975
Найбільший ’провтик’ - темний ламінат.
Удачі з вибором фарби та іншого!
Найбільший ’провтик’ - темний ламінат.
Удачі з вибором фарби та іншого!
дякую! Ми вперше з дизайн-проектом, але щось це взагалі не легше)
Сонячний зайчик
• 28 января 2025
Ответ дляРедиска Я
вот блин( а мы как раз гармонию и смотрим, только новую серию
Сонячний зайчик
• 28 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
берите слоновую кость,не ошибетесь
так я примерно слоновую кость и хочу, просто их много оттенков, кажется что много.
А не помните, какой это номер по рал или номер цвета краски?
Вкаблучках• 28 января 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Вот этот очень классный цвет
Дизайнеры его любят
Сонячний зайчик
• 28 января 2025
Ответ дляВкаблучках
Вот этот очень классный цвет
Дизайнеры его любят
вот именно такой мы и заказали) и у нас он получился грязно-бежевый на стене( Его и выбрал дизайнер.
это все так индивидуально( сейчас ищу что-то подобное, но светлее и без зеленого подтона.
Из Кукуева я• 28 января 2025
У мене Тіккуріла Джокер, колір- Перо, такий він без жовтинки і не сірий. Погугліть, є фото інтер´єрів з цим кольором, ми по фото обрали і не прогадали. Миється нормально, але я не зловживаю. А Гармония на стелі, вона зовсім матова, шершава. Джокер- напівмат
Сонячний зайчик
• 29 января 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Дякую! Подивлюсь)