Сама купляю квіти• 27 января в 17:39

Умывальник чаша с деревянной стрлешницей

Умывальник чаша с деревянной столешницей. Типа как на фото. Ужасно не практично. Бывает я в них м что-то стираю да и вообще при умывании и ТП вода брызгает на деревянную столешницу. А она же от этого портится
Ещё на этапе выбора умывальника я мужу говорила что это непрактично. И т.п. Теперь постоянно скандалы.... Муж вопит что столешница забрызгана. Да задолбали ее уже вытирать после каждого использования. Или я и ребенок просто неаккуратно пользуемся?
Техпаспорт на медузу• 27 января в 17:40
Друзі теж замінили,в них ще й чорна була
Кукусик• 27 января в 17:40
Загально відомо
Незручна
Примарочка• 27 января в 17:42
У нас такого плану, це пздц, фарба злазить, фарбували вже не раз, тріснула біля раковини, тупо треш
На паровозе• 27 января в 17:46
Заменить на нормальную раковину.
Тріль підпільний• 27 января в 17:47
Просто витирайте після кожного використання. До цього можна звикнути.
Не будь КакСвета• 27 января в 17:52
Терпеть не могу эти тазики. Дома никогда в жизни такое не поставила бы.
Дурная мода.
автор Сама купляю квіти • 27 января в 17:57
Ответ дляТріль підпільний
Навіщо воно потрібно. Якщо можна поставити нормальну модель. А на оце і нічого не витирати!
Тріль підпільний• 27 января в 18:15
Ответ дляСама купляю квіти
Так воно у вас вже стоїть хочете переробляти, то переробляйте. Але простіше просто витирати.
Стрекоза любви• 27 января в 18:16
А нічим не можна покрити це дерево? Може який лак потужний є?
Новорічна пальма• 27 января в 18:20
У меня умывальник чаша с деревянной столешницей.
Мне отлично, но я никогда ничего в раковине не стирала.
Щебетуха• 27 января в 18:26
Не переживай автор, а нас пів будинку їх вже повикидали, лише в квартирах на зйом залишились. Мода завжди була і буде. Згадаємо сині кухні, скляні підставки під телевізор і т.д.
Natalia505• 27 января в 19:28
Заклеїти, пофарбувати, замінити. Варіантів маса. Якби мій чоловік дозволив собі верещати на мене за стільницю, це був би останній день його життя. Вам не про стільницю варто турбуватись
Жирафовое варьенье• 27 января в 20:48
Есть специальный лак для яхт, они как известно деревянные). Можете покрыть ним свою столешницу.
Мій не такий• 28 января в 02:07
Аналогічний умивальник, жодного дискомфорту, але ми в ньому не перемо і дітей малих немає... Нічого у нас не бризкає...стільниця звичайний сосновий щит, покрито яхтним лаком тіккурілла
КохайтесьЧорнобровi• 14 февраля в 20:16
У нас стільниця з грубих дошок, покривали самі воском для дерева в 3 шари: текстуру дерева класно видно, і це не фарба, тому не облазить та колір не вимивається, хоч і приходиться час від часу всяку діч віддраювати. А ще мене пре, бо можна в таку стільницю втирати ароматичні олії. У нас таким методом ще й підвіконня зроблені. Також крута штука палубна олія, батькам таким покривали.