Молчалка• 24 декабря 2024

Ремонт. Який обрати колір

Робитиму невеличкий косметичний ремонт. Буду фарбувати стіни фарбою кольору тауп. І міжкімнатні двері із рижого кольору в інший.
Питання в тому, що підлога в квартирі нажаль залишається незмінною- в коричнево-рудих відтінках, як раніше було модно(((
Є два варіанти - пофарбувати плінтус та двері в білий колір, але тоді мене бентежить що взагалі кольорів буде три. Туап на стінах, білі двері та плінтуси та коричнева підлога. Не буде воно різати простір?
А ще варіант пофарбувати і двері і плінтуса в колір стін. Тоді кольорів буде взагалі два. Тауп на стінах та коричнева підлога. Але... не зіллються стіни та двері в єдине ціле?
Як би обрали ви? Розумію, що краще міняти підлогу, але фінансово це неможливо, тому прийдеться обрати з двох зол найменше
КоКоКоКоКоКо...• 24 декабря 2024
Я за тауп
На белых плинтусах и дверях еще и пыль больше видно)
Кудлата хмаринка• 24 декабря 2024
смарагдовий в тренді...
Бойова• 24 декабря 2024
все тауп зіллється, в буде ще сильніший контраст з рудою підлогою.
я б фарбувала двері і плінтус в білий.
яка підлога? плитка? ламінат? підлогу теж можна фарбувати
автор Молчалка • 24 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Я за тауп
Слушна порада.
Але я дивилася відео з дверями, пофарбованими в колір стін
Вони наче виглядають непогано...як двері скритого монтажу. Але часом не зливаються вони в єдине ціле із стінами?
Поечкаю може відповідь дадуть дівчата у кого саме такі двері
Бойова• 24 декабря 2024
покажіть фото підлоги якщо є.
може не так все і погано
автор Молчалка • 24 декабря 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
смарагдовий в тренді...
це аби ляпнути?
так, в тренді, як і тауп...але ж мова не про ього- він мені затемний
КоКоКоКоКоКо...• 24 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
Слушна порада.
Тут у нас з вами різні погляди)) мені навпаки те що як би зливаються більш подобається що не виділяються
Малявка ще та• 24 декабря 2024
Третій колір вибирайте як більш світлу або більш темну версію кольору стін або підлоги. Білий занадто жорстко по контрасту.
автор Молчалка • 24 декабря 2024
Ответ дляБойова
я б фарбувала двері і плінтус в білий.
Не.. я не зможу. Підлога ламінат в кідманатх, плитка в коридорах..
Та й гадаю, фарбування підлоги недовговічне
КоКоКоКоКоКо...• 24 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
Я подумала білий же теж різний буває, треба тоді теплий білий? Чи дурню думаю?
автор Молчалка • 24 декабря 2024
Ответ дляБойова
покажіть фото підлоги якщо є.
може не так все і погано
поганенько( не можу зараз підказати.
звичайна ламінатна підлога в кімнатах та кірпичного кольору в коридорах.
Бойова• 24 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
в мене теж коричнево руда підлога ще від попередніх власників) ну плитку міняти в коридорі і кухні я не готова.
стіни пофарбувала шось типу кольору кави з молоком. двері коричневого кольору.
чесно скажу, шо на підлогу не звертаю увагу, бо фокус замилюється за певний час
Братья Капли• 24 декабря 2024
У меня так, коричневый пол, тауп стены и белые двери и плинтуса, причем это новый ремонт, делали все как хотели, т е это не вынуждено, а так и задумано😁 Мне красиво
автор Молчалка • 24 декабря 2024
Ответ дляМалявка ще та
Ага. Значить таки треба колір тауп, тільки трохи іншого тону. Звісно що збільшувати кількість небажаного кольору підлоги я не буду) Дякую
Тим більше, гадаю, в плінтусах, пофарбованих в тон стін висота стіни буде задаватися більш цільною, так би мовити. А білий просто розріже простір на підлогу та стіну..
автор Молчалка • 24 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
Хм. Цікаво)) може не все так погано тоді?
Як жеж вирішити правильно
Murzeelka• 24 декабря 2024
Красьте двери- в не совсем в белый, а в сливочный. Плинтуса сейчас какие? Может, не трогайте их? Или замените на высокие и красьте в цвет стен или дверей.
А на пол закажите большой ковер на али- там можно найти хорошего качества недорогой.
Братья Капли• 24 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
Як жеж вирішити правильно
ЯНаПэПэ• 24 декабря 2024
Пошукайте в мережі, є різні варіанти
КокошинЭль• 24 декабря 2024
Нужно вживую видеть цвета, тяжело вслепую советовать
У меня пол 2 цвета -в комнатах желто-коричневый( паркет) и в коридоре серая плитка. Плинтуса под цвет пола. Двери белые.Стены бежево- песочные.Все красиво как по мне
автор Молчалка • 24 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
фото
Дякую
Не пью, не курю• 24 декабря 2024
А фото? Того що є і який колір плануєте
Не пью, не курю• 24 декабря 2024
Ответ дляБратья Капли
фото
Тут підлога в холодних тонах
автор Молчалка • 24 декабря 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Пошукайте в мережі, є різні варіанти
Ось це як раз і засмучує, як на 2 фото. Точно така підлога в мене. І наче багато кольорів. І тауп, і білий, і рудий
КокошинЭль• 24 декабря 2024
Ответ дляМолчалка
Как по мне то белый тут прям контрастит сильно, не дружат эти цвета теплый и холодный, но это мое мнение
А почему тауп, автор? Может подберите более содружественный оттенок с полом и тогда можно двери белые, а плинтус под цвет пола сделать, не будет так бросаться в глаза контраст
автор Молчалка • 24 декабря 2024
Ответ дляКокошинЭль
Фарба вже куплена))) виходимо з того що є.
То дого ж всім домашнім подобається такий колір. Обирали намисно його без варіантів.
Я все ж таки схоляюся не до білих дверей. Плінтус та двері пофарбуємо в тон таупа. Це додасть висоти приміщення і не буде різати навпіл контрастом.