Физрукая• 05 января в 12:57
Фарбованим брюнеткам питання. Якою фарбою користуєтесь?
Дідова баба• 05 января в 13:02
Сиві корені бере тільки гарнье олеа 3 довжина теж гарнье 4 і 4 з якимись тонами
ОдинРазНадетое• 05 января в 13:12
Ответ дляЗ царем в голові
Инебрия 5.1
У вас як чорний шоколад виходить по кольору? Бо я 5.3 фарбуюся, я не проти рудого, але він в перші дні фарбування прям оранжевий, потім через тиждень норм.колір стає каштановий, але цей тиждень
З царем в голові• 05 января в 13:23
Ответ дляОдинРазНадетое
Не черный шоколад, светлее. Но точно без красного, 1 это пепел. Я себе купила прицепной хвост, и у него есть красный оттенок, на его фоне мои волосы аж с зеленым.
ОдинРазНадетое• 05 января в 13:30
Ответ дляЗ царем в голові
О, красно дякую! Спробую спочатку змішати, потім перейти.
Душка-свекрушка)))• 05 января в 13:55
Лореаль Кастинг крем, безамиачная. Для меня идеальна. Пользуюсь уже много лет. Периодически экспериментировала с другими, в том числе и с профессиональными. Но каждый раз возвращаюсь к Лореалю кастинг крем
З царем в голові• 05 января в 14:22
Ответ дляІнна-8a09
Ооо я таке теж шукаю, щоб такий відтінок був. Скажіть, на якому окислювачі?
На 6, бо дуже сивини багато