ekatarina1006• 29 января в 09:54

Черкаси їдемо по роботі

Доброго дня! Матиму декілька днів у Черкасах, ніколи не була. Порадьте куди варто сходити. Буду з дитиною, можливо є якісь дитячі центри? Де можна пообідати? Можливо порадите непогане місце, де можна зупинитися. Буду вдячна.
Volnat• 29 января в 09:56
спитайте в АІ, я серйозно, він прям програму вам розпише враховуючи ваші умови)))
O-Yumi• 29 января в 10:18
Парк Сосновий бор, оранжерея Ангкор-Ват, художній музей, якщо таке цікаво, Висока нота - скрипалька на канаті над Хрещатиком. Ще мені дуууже сподобався буддійський монастир, але не знаю, чи буде таке дитині цікаво...
автор ekatarina1006 • 29 января в 10:25
ООО. Дяку,ю. Дівчинка не зовсім маленька 11 років. В буддійський монастир поставила в нашу програму)))
автор ekatarina1006 • 29 января в 10:26
Ответ дляVolnat
Доречі гарна ідея. Навіть не подумала))
O-Yumi• 29 января в 10:48
Ответ дляekatarina1006
Тільки майте на увазі, що там екскурсії тільки в суботу та неділю. Краще туди зателефонувати та уточнити час.
fishcka• 29 января в 10:48
якщо дочці буде цікаво сходіть в cat cafe https://maps.app.goo.gl/SmLbxqAaJrTq6xsf8
моїй 13, завжди проситься туди коли приїжджаєм в Черкаси

буддистський храм ось тут https://maps.app.goo.gl/B5M4EPPtdCgBCp7z8
там є екскурсовод в вихідні дні
fishcka• 29 января в 10:51
можна пройтись по набережній https://maps.app.goo.gl/KowNmSs7LqyEPboa6
там же поряд з спорт лайфом є ресторан Фаро дель Порто, досить смачно
da1i• 29 января в 12:15
мені подобається парк Сосновий бір та черкаський зоопарк чистий та сучасний: видри у відкритих басейнах, фламінго, вовки за склом та ігрова зона в зоопарку.
І кафе Bakery, недалеко від Сatcafe
автор ekatarina1006 • 29 января в 15:06
Ответ дляfishcka

там є екскурсовод в вихідні дні
Дякую вам велике. Котики нам точно сподобаються
автор ekatarina1006 • 29 января в 15:06
Ответ дляda1i
І кафе Bakery, недалеко від Сatcafe
Дякую, вже додаю у список))