Метелик• 29 января в 12:46

Амазон . Чи є можливість повернення товару?

Замовляли кілька разів один товар.
Цього разу саме він прийшов пошитий за іншими лекалами і з іншої тканини. Великий розмір.
Знаю, що тут не продам саме цей товар.
Яким чином повернути?
Підкажіть, будь ласка
Капитанша• 29 января в 12:50
Вы хотя бы написали в какую страну и каким образом заказывали. А то может вы в Польше, Германии или США сидите - оттуда при прямом заказе (без посредников) возврат возможен конечно.
БезникаяЯ• 29 января в 12:56
Я возвращала в Германии без проблем товар, точнее не товар, а вернули за него деньги, так как мне прислали паль (продавец был не Амазон)
Я таке знаю• 29 января в 12:58
посмотрите в свем аккаунте,там есть условия возврата для каждой страны.Чаще всего это DHL за ваш счет)
Мира всем• 29 января в 13:06
укрпошта за ваш рахунок, біля ордеру є всі дані для повернення, це якщо з України закордон. Но вийде дорогувато, може краще спробувати продати.
Апрель Ивановна• 29 января в 13:19
Повернення за ваш рахунок. Якщо будете повертати з України, то в більшості випадків це буде дорого по відношенню до вартості покупки
автор Метелик • 29 января в 13:26
Ответ дляКапитанша
Якщо не вказала, то зрозуміло , що з України
автор Метелик • 29 января в 13:29
Дякую за доречні коментарі.
Розумію, що транспортування дорого.
Але джинси за 3000грн складно буде продати тут. Простіше втратити 1000грн на транспорт, щоб не лежали в шафі.
Капитанша• 29 января в 13:29
Ответ дляМетелик
Просто вопрос изначально странный. Из Украины вы ж не напрямую покупали, а через посредника и/или форварда? Тогда никак.