ПП-шница• 29 января в 17:56
Ви б погодилися на шлюб за розрахунком, якщо це гарантує вам комфортне життя?
Стрибну в гречку• 29 января в 17:57
Я так 20 лет назад замуж вышла. Живу как у бога за пазухой, ни разу еще не пожалела о своем решении.
Мавка• 29 января в 17:59
А також це може бути гарантією аб’юзу, неповаги, вседозволеності і ще багато інших негативних моментів.
Леді Душка• 29 января в 18:00
Ответ дляМавка
Згодна з вами.
Леді Душка• 29 января в 18:01
Так.Бо рай в шалаші - такого не буває і бути не може.Але як тільки починається аб´юз,треба не чекати,а одразу тікати,ледве неся капці.
Українська Мрія• 29 января в 18:01
А чего не согласиться? Член на вкус у всех одинаковый, а уровень жизни может быть совершенно разный. Если выбирать жизнь между ’с бедным мужем от зарплаты до зарплаты’ плюс ’как же задрала эта работа и начальство’ и сытой лакшери-жизни, пусть и с нелюбимым, то выбор очевиден.
Леді Душка• 29 января в 18:02
Ответ дляАнонимарик
Какой уровень комфорта?
Какие требования ко мне как к жене?
Чтобы всё делала в сексе,наверное??????)))))))
Доставучая• 29 января в 18:02
А як же кохання? Я наприклад і дня не можу щоб не обслинити ти з ніг до голови свого мч. Типу якщо тільки за розрахунком-не знаю, не буду казати ні- так , ні- ні.
Куколка-мяуколка• 29 января в 18:04
Ответ дляЛеді Душка
А ви ще і без сексу хочете?
Головний кошак• 29 января в 18:05
Ответ дляДоставучая
Пристрасть завжди проходить, якщо нічого спільного крім ’слинити’ у вас нема, то ви розійдетеся. А комфортні відносини- це те, що може тривати до смерті
Анонимарик• 29 января в 18:06
Ответ дляЛеді Душка
Дороговато выходит)))
Поліпривіт всім• 29 января в 18:07
Так, погодилась 8 років тому, ні про що не жалкую)
Краще мати кошти, можливості і фінансову безпеку, ніж міфічне кохання та почуття.
Коли бачу, як жінки вбивають здоровя, час, молодість та обирають бідне життя за ’я люблю тебе’ - жалко їх.
Алина-1240• 29 января в 18:09
Ответ длясЛАдКОежКА
Ні категорічно, спати з мужиком за грошима я не буду
Так вы и так спите.неужто бесплатно это веселее делать?)
Инфотуфелька• 29 января в 18:10
Так, але якщо людина мені подобається. Якщо це буде якийсь дідуган, але як у Бога за пазухою, то напевно ні.
сЛАдКОежКА• 29 января в 18:11
Ответ дляАлина-1240
Я не сплю
Алина-1240• 29 января в 18:15
Ответ длясЛАдКОежКА
Тільки по коханню
Так любовь и есть вкладывание в вас денег
Я така бойова• 29 января в 18:17
Дивлячись який чоловік всеодно, якщо страшило чи щось в том роді то ні. А так да
Леді Душка• 29 января в 18:18
Ответ дляАнонимарик
Дороговато выходит)))
Ну не каждая согласится на ’Абсолютно всё выполнять в сексе’.