Кондуктор маршрутки• 31 января 2025

Як запідозрити мононуклеоз.

Два лікарі кажуть що не він.
В крові атипових монуклеарів немає.
Горло як на ангіну, тест негативний. Температура висока, впала, на 2-3 день аб лімфовузли що біля мигдаликів на шиї збільшились, але вони в дитини збільшуються на будь який біль в горлі.
Вчора боліла одна сторона горла і мигдалик був великий , сьогодні він зменшився і каже дитина майже не болить, трохи збільшився інший і болить.
Є плівка біла на мигдалику, не пробки, а саме така біла плівка.
Вчора з´явилась висипка, Ка сама пройшла без таблетки чи ще чогось до годину
Сьогодні встав одне око підпухла повіка.
Ну не дивно, стільки ліків за останній тиждень випити, вже й не знаю.
Пройшов тиждень, сьогодні 3 день антибіотика, стан значно покращився.

Я запідозрила монуклеоз, лікар каже що висипка трималась би довше значно і була б трохи інша.
Каже то був вірус і як ускладнення ангіна. Чи щось в тому роді.

Через який час після антибіотика можна здати аналізи та що здати крім Зак , щоб перевірити чи все ок ?
сладкий_ноябрь• 31 января 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Де таке є
В Україні
Допоможіть знайти• 31 января 2025
У сына когда-то давно был мононуелеоз. Определили не сразу, мононуклеаров в крови уже не было, вообще был идеальный анализ крови и больной ребёнок (т.е. иммунитет уже не работал). Становились на учёт у инфекциониста. Диагноз подтверждаем анализом крови на вирус эпштейн-барр и там разные титры, они определяют в какой временной период переболел и болеет ли сейчас (титры не помню уже, но это подскажет инфекционист).
Дюймовочка• 31 января 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ось таке око, але вже стає краще
Не врите про врача, вам форумчанка написала свое глупое предположение, а вы вцепились в мононуклеоз зубами.
Зубная фея• 31 января 2025
Автор, якщо ви не тріль.
Після мононуклеозу не можна спорт, тому що збільшені печінка і селезінка, є ризик розриву селезінки при дуже активних заняттях спортом (боже, не уявляю навіть, що це може бути за спорт такий).
Тому узд в поміч, і якщо з внутрішніми органами все ок, тоді які проблеми?

З приводу хвороби. З сином проходили мононуклеоз. Справжній, з атиповими мононукларами - це було страшно. Симтоми були дуже яскраво виражені, і важка форма, дитина тиждень їсти не могла, так горло боліло.
Інфекціоніст визначила ще до результатів аналізів (здавали на ВЕБ (підтвердилрсь) і ще щось, забула). По зміненому голосу (гнусавий такий став), по узд, збільшені органи були.
А недавно було щось дуже схоже на те, як зараз у вас. По крові - нічого, лікарка наполягала на антибіотику, але я від амоксіклава відмовилась, бо підозрювала теж мононуклеоз, хоч ніби ним повторно не хворіють. Чому підозрювала, бо саме тоді у старшої доньки був, з мононуклеарами, лімфовузлами, страшним горлом і температурою під 40.
Так що хто знає, зараз хвороби такі, що повторно хворіють, імунітет не спрацьовує. Можливо, це мононуклеоз в легкій формі.
автор Кондуктор маршрутки • 31 января 2025
Ответ дляЗубная фея
Автор, якщо ви не тріль.

Не знаю, сьогодні буду ще питати. І певно все ж зроблю УЗД чисто для свого спокою. То можна його після одужання зробити, щоб зараз слабого на антиьіотиках не тягати, так?
Парасюха• 31 января 2025
чего все напали на автора? она переживает за своего ребенка, это нормально. Тут все бездетные собрались и вы не понимаете каково это? Или когда чужие дети болеют то не страшно?
Дюймовочка• 31 января 2025
Ответ дляПарасюха
Это уже 468974214799643224 тема автора. Она несчастного ребенка залечила, лимфоузлы годами прощупывает ежедневно. Страдают дети.
ПотеряласЯ Я...• 31 января 2025
та вспокойтеся вже. для вас принципова назва?
антибіотик по аналізу який ви показували в попередніх сто темах не треба був. от і пішли реакції на нього.

коли соплі в дитини будуть і температура, будете так само вперто шукати назву вірусу яким захворіла дитина?
ПотеряласЯ Я...• 31 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Візьміть платну консультацію на є лікар і поговоріть з інфекціоністом
А то це вже стає схожим на цирк
нашо платну якщо можна тут безкоштовно всім мозок винести
ПотеряласЯ Я...• 31 января 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Яка вам різниця, як цей вірус називається? Віруси не мають ефективного лікування, окрім відпочинку та рясного випаювання. Ну і свіжого прохолодного повітря. Чим таким цікавим ви зібралися лікувати мононулеоз?
вона вже лікує, антибіотиком 🤦🏼‍♀️
Ответ дляПотеряласЯ Я...

Ні якщо не буде натяку на монуклеоз.
Ответ дляЗубная фея
Автор, якщо ви не тріль.

Дякую. Зроблю УЗД для свого спокою. Якщо все ок відпущу на спорт, ні то най ще сидить дома, він плаванням займається трам наче не травматичний спорт