Язикувата Хвеська• 31 января 2025

Потойбічне. Чуйка

Чи була у вас чуйка/попередження перед відходом в інший світ близької для вас людини? Наприклад у мене були сни, я бачила тіні, постійне відчуття присутності невідомого поруч себе.
Куда_бежать• 31 января 2025
Да, и с бабушкой и с дедушкой было. Чувствовала. Просто внезапная мысль в голове ниоткуда. Срок смерти дедушки почувствовала вплоть до месяца. Не болели, если что ни бабушка ни дедушка, были бодрячками.
ОливьЕЖечка• 31 января 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Мені колись років 5 назад наснився сон, в якому жіночий голос неясно свідки сказав 38. Назвав цифру. Я прокинулась відразу і була впевнена, що цей мій вік, коли я помру. От мені зараз 35, подивимось чи правда...страшно
Знаете, и у меня такое было… тоже переживаю, жду эту дату. Надеюсь просто сон
Неначасі• 31 января 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Многие предчувствуют свою смерть потому что, скорее всего видят её в отражении зеркала когда в него смотрятся.
Не хотелось бы мне увидеть так свой уход по правде говоря😢
Я думаю, що пересічні люди навряд чи побачать весь цей епізод у дзеркалі. Я якось і не чула про таке.
Одне, оце вже довго в мене думка, як таке вийшло.
Верталась я додому літом з ринку. Біля під´їзду похорон. Помер чоловік знизу , не дуже старий, але випивав добряче.
Я постояла трохи і почала по сходах підійматись з думками, що ось прийду додому , те то і те буду робити, готувати. І тут мене дьорнуло подивитись у оглядове вікно на площадці. І я побачила ясно в гробу свого чоловіка. На тей час нам було десь трохи за 30ть. Ясно , що все в мене і похололо. Я і так дивлюсь, і так - він і все. Його зачіска, густе звилясте волосся, його біла теніска. Коротше, дурдом.
І нікуди це перед очима не зникало. Так я і пішла додому з думкою ’ Не може бути’. До фіга років пройшло, майже 20. Чоловік живий, має тільки системне захворювання по ендокринології. Але активний , працює. Нащо мені це показали, не розумію.
Куда_бежать• 31 января 2025
Но, кстати, такая чуйка и интуиция появилась у меня только ближе к 40 годам. Раньше такого не было.
Неначасі• 31 января 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
У меня было ночью два года назад, случай, ночью, не помню почему и как, встала, пошла, и упала на полу. Разбила губу, проснулась с полным ртом крови уже на полу. Если что, я была абсолютно трезвая, здоровая, и не было такого никогда. Отмылась. Утром мне позвонили, сказали, что папа ночью встал, упал инсульт. Больше папа не ходил, через полгода умер
Как объяснить моё падение не знаю (
Це, взагалі, щось страшне. Наче з фільму жахів. Тоді б треба вважати, що ваш тато мав якусь надзвичайну силу, енергетику, не знаю.
У вас з ним одна група крові?
Теща дочки• 31 января 2025
У меня не было, но вот моя родная тётя в ночь, и в то время когда умерла мама, проснулась от звука разбитого стекла.. вот просто подскочила в кровати, но на самом деле ничего не разбилось.. и через пару минут я ей позвонила и сказала что мамы больше нет((
Умничка-помощничка• 31 января 2025
Ответ дляНеначасі
Вы ангел хранитель для своего мужа, именно это Вам показали, только довольно странным образом.
Роздратована шкіра• 31 января 2025
Ответ дляНеначасі
У вас з ним одна група крові?
Так, одна. І він мене виховував сам
Але в той момент ми були з ним дуже далеко, багато км
Я сама злякалась, я ніколи вночі не ходила, коли спала
А тут,вже на полу прокинулась, від тої крові в роті. Болі не відчувала.
Якщо порівнювати по часу, то ми може і приблизно впали в один час
Але, його знайшли пізніше, тому неточно
Не можу пояснити досі ніяк
Неначасі• 31 января 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Не знаю, як і сприняти ваш допис. Наче людина на може бути янголом охоронцем. Але якщо вважати, що я його давно собі придумала, ще з дитинстіа описала яким буде, навіть сказала при батьках, що буде так, що він і я будемо полусиротами без батька ( мій , взагалі, розізлився), а мати його , моя свекруха буде десь так, що я і бачити її майже не буду, зате, у нас буде червона риба і ікра. І дитина одна - дочка. Оце пам´ятаю 🤯.
В інституті зустріла точну копію і подружці сказала, що он дивись, чоловік мій іде).
Серйозно сприйняли тільки коли я вже з ним зустрічалась . Мати його ще за срср поїхала на Камчатку на рибні рейси поваром. Потім і чоловіка там знайшла. Зі знайомими , які літали в Україну до родичів передавала гроші, ікру , рибу і справжні сухі крабові палички.
Дочка одна. А мій батько наклав на себе руки ( змусили за часів Андропова).

Якщо щось таке типу охорони з моєї сторони, то це по мені добряче б´є.
Неначасі• 31 января 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Так, одна. І він мене виховував сам
Але, його знайшли пізніше, тому неточно
Не можу пояснити досі ніяк
В деяких вченнях вважається, що душа людини саме в крові.
Ви були далеко, і сповістити цей фатальний кінець він мабуть міг таким чином, бо для душі, що померла ні часу , ні відстані нема. Любив вас сильно, тому , щоб зповістити вам, витратив колосальну енергію.
В нашій сім´ї троє дітей, але тільки у мене батькова кров і резус+. Тільки я його уві сні бачу, розмовляю. Але чим дальше у часі, тим рідше.

В четвертому класі так боялась здавати математику. Чому? Я ж відмінниця. Але до мурашок боялась. Вчила і просила 1й білет, самий легкий. А прізвище в мене третє в списку, тому білетів море. І я витягла 1й. Це такі спогади, що не забуваються. Може і співпадіння, але ж я хочу думати, що то він мені допоміг. Бо прагматичність світу така нудна)).
Умничка-помощничка• 31 января 2025
Ответ дляНеначасі

Ваша душа ангел хранитель, Вы выбрали сами себе опекаемого Вами человека ещё до Вашего рождения.
Швидкоруч• 31 января 2025
Ответ дляТеща дочки
В мене так було у вівторок. Папі робили операцію, вранці брат повинен його завести в лікарню, я повинна під´їхати і побути з папою після операції. А живу я далеко, не звикла так рано вставати. І ось прокидаюся від звуку, наче відкрили в спальню двері і голос чоловічий мене будить . Я схопилася, авжеж нікого немає. Але в телеграм від брата сповіщення, що все, папа в палаті ,все нормально, чекає мене. Слава богу все чудово
автор Язикувата Хвеська • 31 января 2025
Ответ дляШвидкоруч
Часто чула про голоса
Швидкоруч• 31 января 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Часто чула про голоса
І це було не слово і не речення, а наче покашлювання. Прокинулася, зрозуміла, що брата голос. Розбудив, щоб не запізнилася
Неначасі• 31 января 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Зрозуміла, дякую вам! 💙
Ну це мій хрест однозначно. Ще в інституті, молоді були, бачила ,як він бувало бухав не слабо, якісь компанії. Ще пам´ятаю, як кажу подрузі, що жаль хлопця, такий статний, видно , що не дурак , і душа в нього красива ( це мені було видно, інші скептично , тільки мовчали). Сама підійшла познайомилась.
Потім питала, як ти думаєш, що було б з тобою , якби не одружились? Він відповів, що мабуть би десь пристрелили . Бо це були 90ті. Наркота , фарцовки, групування різні і т.д.
Але не така я і щаслива. Нормально, в цілому, але , виходить, що своє щастя як пішло в заклад .
Швидкоруч• 31 января 2025
Я раніше не помічала нічого. Але, коли пару разів перед смертю дальних родичів снилися сни одноманітні, то їх запамятала і тепер боюся. Завжди це сниться сім´я, в якій хтось помре, і хтось з цієї сім´ї готує їжу, накриває столи . І на цей обід завжди приходить уві сні хтось з вже померлих.
Тепер, не дай бог мені такі застілля сняться, то починаю враховувати, з ким щось трапиться

І такі сни мені починають сниться за декілька місяців до смерті людини. Але, по правді, таке було двічі. Да і ніхто поки і не помирав, слава богу
Неначасі• 31 января 2025
Ответ дляШвидкоруч
Я сьогодні вранці вставала , бо в вікно на кухні щось так гучно вдарило. Думала птах розбився ( вони тут літають, іноді підкормлюю). П´ятий поверх, квартира в заглибленні. Чомусь подумала, що треба чекати звістки не хорошої.
Ответ дляШвидкоруч

Також перед смертю чоловіка снилось як накривали стіл
Швидкоруч• 31 января 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Теперь я дуже реагую і розбираю такі сни, в кого накривали, хто приходив і сідав за стіл.