Интересуют отзывы тех кто их делал, помогло/не помогло, с какой проблемой ехали, где делали..
буду благодарна за ответы
Katarinka_35• 01 февраля в 22:26
І мені сподобалося у Хмільнику. Санаторій так і називається Хмільник. Але потім себе поберегти треба, бо я почала піднімати важке і наче як приступами поперек хватав. Ношу пояс.
Ответ дляШеллар
Сухе не рекомендую, а ось у воді саме то - сподобалось у Хмільнику як роблять.
чому не рекомендуєте?
Ответ дляKatarinka_35
до витяжіння поперек не хватав? через який через перестало хватати поперек та чи були позитивні зміни після витяжіння?
Ответ дляШеллар
чим сподобалось? чи були якість покращення після процедури? чи, навпаки, погіршання? скільки часу вже минуло з останньої процедури?
Katarinka_35• 04 февраля в 10:28
Ответ дляMarin-815d
До витяжки поперекового так не хватав. Боліло, нило до витяжки. Після витяжки стало перемикати, як різко встаю, або довго сидю. Носила тиждень корсет - стало легше але буду носити ще.
Ответ дляKatarinka_35
як давно ви робили витяжіння?
Katarinka_35• 11 февраля в 18:22
Ответ дляMarin-815d
як давно ви робили витяжіння?
В грудні, перед Новим Роком