Marin-815d• 01 февраля в 18:22

сухое и подводное вытяжение позвоночника

Интересуют отзывы тех кто их делал, помогло/не помогло, с какой проблемой ехали, где делали..
буду благодарна за ответы
Шеллар• 01 февраля в 18:29
Сухе не рекомендую, а ось у воді саме то - сподобалось у Хмільнику як роблять.
Katarinka_35• 01 февраля в 22:26
І мені сподобалося у Хмільнику. Санаторій так і називається Хмільник. Але потім себе поберегти треба, бо я почала піднімати важке і наче як приступами поперек хватав. Ношу пояс.
автор Marin-815d • 02 февраля в 00:53
Ответ дляШеллар
чому не рекомендуєте?
автор Marin-815d • 02 февраля в 00:55
Ответ дляKatarinka_35
до витяжіння поперек не хватав? через який через перестало хватати поперек та чи були позитивні зміни після витяжіння?
автор Marin-815d • 02 февраля в 01:30
Ответ дляШеллар
чим сподобалось? чи були якість покращення після процедури? чи, навпаки, погіршання? скільки часу вже минуло з останньої процедури?
Katarinka_35• 04 февраля в 10:28
Ответ дляMarin-815d
До витяжки поперекового так не хватав. Боліло, нило до витяжки. Після витяжки стало перемикати, як різко встаю, або довго сидю. Носила тиждень корсет - стало легше але буду носити ще.
автор Marin-815d • 04 февраля в 23:28
Ответ дляKatarinka_35
як давно ви робили витяжіння?
Katarinka_35• 11 февраля в 18:22
Ответ дляMarin-815d
як давно ви робили витяжіння?
В грудні, перед Новим Роком