Криниця щастя• 23 января в 10:03

ЖК Sanville park Святопетрівське

Всім добрий день! Поділіться, будь ласка, відгуками про цей ЖК. Розумію, що це сегмент економ, але все одно хочеться відгуків. Яка якість будівництва, чи дотримуються забудовники оговорених термінів будівництва, чи вчасно підключають комунікації і з якими проблемами ми там стикнемося. Всі наперед вдячна за відповіді.
Аноним с кешбеком• 23 января в 10:50
Працювати не будете в Київ їздити?
автор Криниця щастя • 23 января в 10:57
Ответ дляАноним с кешбеком
Працювати не будете в Київ їздити?
Буду. Своїм авто. Проблема доїзду зрозуміла. На це я морально готова. Я й зараз далеко їжджу.
Аноним с кешбеком• 23 января в 11:41
Ответ дляКриниця щастя
Про цього забудовника нічого не скажу. Ми купували 2 квартири в Вишневому і в Чабанах. То був забудовник норм, в коли прийшла повномасштабна війна, то заморозив багато будівництв і так і стоять
автор Криниця щастя • 23 января в 12:23
Ответ дляАноним с кешбеком
Дякую за відповідь