УжеВотДа• 02 февраля в 13:37
Викиньте свою бабську сумку терміново
Хочете вже зараз стати більш сучасною, стильною та молодою?
Подивіться на свою сумку - і якщо це "нєчто" незрозумілого кольору, форми, з дивними "пряжечками-рємєшочками" та ще й куплене в таких знаєте, ноунейм магазинах, де стоїть запах шкіри та китайського люксу - викидайте то негайно.
Ми навіть не задумумось, наскільки нас старить та додає непотрібного "життєвого досвіду" невдала сумка! А ви ж її носите щодня...
Згадайте себе, коли йдете на побачення - яка з вами сумка?
Правильно - маленька, акуратна, куди вміщається гаманець та дзеркальце - і все. І це, насправді, ВСЕ, що потрібно жінці.
Подумайте, що ви носите щодня в тих котомках? Купу різного непотребу, а раптом згодиться? Навіщо? Це ж складає враження про вас та ваш стиль життя без слів...
Як тільки ви поміняєте сумку - якісно зміниться і ваше життя!
Мусик Пусик• 02 февраля в 13:53
Ответ дляАнонім-ка
О, это где такое продается?)
Снизу игрушки детские, наверное в детском мире))
Радикальная• 02 февраля в 13:57
Прикольно . То есть , если я выкину ’бабскую’ сумку и куплю миниатюрное непоймичто , я сразу помолодею ? Да , автор ? И сколько ж лет мне станет ?
Барвіночка• 02 февраля в 14:00
Ответ дляLove_Love_Love_
В дирявих не зручно
То у вас дірочки не там, де треба.
Барвіночка• 02 февраля в 14:01
Ответ дляПартизанка
Ну, если носочки в сандалики, тогда зя
Ну, тогда и рваные джинсики в носочки.
Барвіночка• 02 февраля в 14:03
Ответ дляН@Диете
Шкарпетки з дірками теж модні.
Вчора у магазині бачила якраз. Але не купила, бо нафіг ту моду, не люблю мерзнути.
На літо.
Ответ дляРадикальная
Это все отголоски скандального видео в инстаграм) Типа какая у вас сумка, такая и пи***
Извините, это не я придумала, но люди ведутся
Ласковая_львица• 02 февраля в 14:29
Турникет и мультитул в дамскую сумочку не поместятся. Ещё нужно впихнуть ключи от квартиры, от дома, от машины. Терпеть не могу крошечные сумки
Ласковая_львица• 02 февраля в 14:31
Ответ дляМусик Пусик
Пишет же про свидание, а свою аптечку прете))
Я везде с аптечной. У меня в каждой сумке аналгин, золмигрен, диклофенак, адаптол и нимесил
Мая твая не панимать• 02 февраля в 14:41
Ответ дляTianroka
И создатели этих видео даже не подозревают что у женщин не одна сумка....
Перловая Кашка• 02 февраля в 14:59
Мені важливо, щоб в сумку ще поміщалася пляшка води і вологі серветки. Але сумки щось занадто великі, або занадто маленькі
Инфотуфелька• 02 февраля в 15:03
Ответ дляПартизанка
Интересно, а есть инстаграмные психолухи для мужиков? Типа, выбрось дырявые носки, побрейся налысо и будешь как Безос?
Мужикам это не надо, они себя считают красивыми и с животами, и с лысинами
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 февраля в 15:17
все выкиньте.. и свое старое лицо тоже. ведь оно старит.
Фокус-Покус• 02 февраля в 15:30
деякі на побачення ходять не з маленькою сумочкою а без сподньої білизни бо чоловікам є та сумочка чи нема то таке