sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Одежда, обувь, аксессуары - Сумки
anonim_44
Цідило правди• 21 июня в 11:40

Дівчата у кого є сумки такої форми, яка зручніше і комфортніша?

Сподобались такі варіанти,обираю по картинкам,тому можн кто допоможе.На кожен день, під звичайний літній одяг.
attached-photo
attached-photo
attached-photo
attached-photo
Зробіть вибір:
вже голосів: 41
1
2
3
4
тиц
25 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_44
автор Цідило правди • 21 июня в 11:41
1
Та що черна є і в інших кольорах,зелена теж(але сподобалась саме залена) Більше цікавить зручність і універсальність.

anonim_115
Идууу--уууу блин• 21 июня в 11:47
2
Мне это 4, можно и меньше размером, для ключей и тел
like 1
noavatar
Tianroka• 21 июня в 11:52
3
Мій експертний погляд)
1. Може втратити форму в носці
2. Варіант непоганий, але там відкриті бокові кишені
3. Хороша містка модель, м´яка, але вона більше ніж кросбоді
4. Універсальна кросбоді, якщо любите текстильні ремені
like 1
anonim_39
МастерЮля• 21 июня в 11:56
4
Де ви всі знаходите такі страшні сумки?
like 2
anonim_44
автор Цідило правди • 21 июня в 11:58
5
Ответ дляTianroka
Мій експертний погляд)
1. Може втратити форму в носці
2. Варіант непоганий, але там відкриті бокові кишені
3. Хороша містка модель, м´яка, але вона більше ніж кросбоді
4. Універсальна кросбоді, якщо любите текстильні ремені
А може є якісь кращі варіанти на вашу думку із невеликих
anonim_47
Акуна_Матата• 21 июня в 11:58
6
Ответ дляМастерЮля
Де ви всі знаходите такі страшні сумки?
покажіть нам гарні.
like 2
anonim_39
МастерЮля• 21 июня в 11:59
7
Ответ дляАкуна_Матата
покажіть нам гарні.
Для чого?
anonim_44
автор Цідило правди • 21 июня в 11:59
8
Ответ дляМастерЮля
Де ви всі знаходите такі страшні сумки?
Чому страшні? А які на вашу думку гарні? Можна будь ласка пару прикладів.
anonim_47
Акуна_Матата• 21 июня в 12:00
9
Ответ дляМастерЮля
Для чого?
щоб прагнути до еталонних шедеврів.

anonim_39
МастерЮля• 21 июня в 12:01
10
Ответ дляАкуна_Матата
щоб прагнути до еталонних шедеврів.
Ви прагніть до сумок автора
anonim_47
Акуна_Матата• 21 июня в 12:02
11
Ответ дляМастерЮля
Ви прагніть до сумок автора
цим ми будемо ранити вашу тонку душевну організацію.
anonim_173
Сон і дрімота• 21 июня в 12:04
12
Ответ дляМастерЮля
Де ви всі знаходите такі страшні сумки?
На рынке,где ещё такой ширпотреб встретить
anonim_39
МастерЮля• 21 июня в 12:05
13
Ответ дляСон і дрімота
На рынке,где ещё такой ширпотреб встретить
Навіть не уявляю де такий ринок
anonim_44
автор Цідило правди • 21 июня в 12:09
14
Дівчата позмагались в дотепності,а тепер будь ласка підскажіть з сумкою за адекватні гроші. Буду вдячна .
like 1
anonim_130
Лапка• 21 июня в 12:09
15
В мене схожа на зелену є. Мені зручно, але в мене багато різних сумочок і зі всіма зручно
like 2
anonim_130
Лапка• 21 июня в 12:11
16
Ответ дляМастерЮля
Де ви всі знаходите такі страшні сумки?
Яке ваше діло чи вам теж такі потрібні?
Автор питає про зручність моделі, а не про якість. Вам є що відповісти по суті питання чи у вас особистий досвід лише з пакетом АТБ?
like 1
anonim_44
автор Цідило правди • 21 июня в 12:12
17
Ответ дляЛапка
В мене схожа на зелену є. Мені зручно, але в мене багато різних сумочок і зі всіма зручно
Дякую. Я не дуже по сумкам .В мене є пару штук більш вмісткіх.А тепер хочу на літо невелику і розгубилась. Такий вибір .Ще дивлюсь на кельвін кляйн сумочки але вони всі дерматин і дорожчі за ці .Думала що там гарніша якість .Придивилась одну ,вже майже купила
anonim_39
МастерЮля• 21 июня в 12:12
18
Ответ дляЛапка
Яке ваше діло чи вам теж такі потрібні?
Автор питає про зручність моделі, а не про якість. Вам є що відповісти по суті питання чи у вас особистий досвід лише з пакетом АТБ?
А як не якісні моделі можуть бути зручними?
Ви з АТБ без пакетів виходите? По кишеням розпихаєте?
anonim_130
Лапка• 21 июня в 12:12
19
Ответ дляЦідило правди
Дівчата позмагались в дотепності,а тепер будь ласка підскажіть з сумкою за адекватні гроші. Буду вдячна .
Адекватні це скільки? Я купую у 3 продавців в Інстаграм, одна з них дорога, дві інші подешевше. Сумка приблизно +/- 2 тис

anonim_44
автор Цідило правди • 21 июня в 12:13
20
Ответ дляМастерЮля
А як не якісні моделі можуть бути зручними?
Ви з АТБ без пакетів виходите? По кишеням розпихаєте?
А чому вони не якісні.Це шкіра. Якість якраз там не погана
anonim_130
Лапка• 21 июня в 12:14
21
Ответ дляМастерЮля
А як не якісні моделі можуть бути зручними?
Ви з АТБ без пакетів виходите? По кишеням розпихаєте?
Я в АТБ вкрай рідко заходжу, зазвичай закупка продуктів на тиждень у великі сумки або взагалі доставку замовляю
anonim_39
МастерЮля• 21 июня в 12:14
22
Ответ дляЦідило правди
А чому вони не якісні.Це шкіра. Якість якраз там не погана
Запитайте в людини яка написала про якість.
anonim_44
автор Цідило правди • 21 июня в 12:14
23
Ответ дляЛапка
Адекватні це скільки? Я купую у 3 продавців в Інстаграм, одна з них дорога, дві інші подешевше. Сумка приблизно +/- 2 тис
Підходить. До 3000 зможу дозволити. Це теж з инсти
anonim_39
МастерЮля• 21 июня в 12:15
24
Ответ дляЛапка
Я в АТБ вкрай рідко заходжу, зазвичай закупка продуктів на тиждень у великі сумки або взагалі доставку замовляю
Візьміть собі з полочки пиріжок, я в атб 6 років не була
noavatar
Tianroka• 21 июня в 12:25
25
Ответ дляЦідило правди
А може є якісь кращі варіанти на вашу думку із невеликих
Залежить від ваших вподобань, кольору. У мене багато різних сумок
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff