Цідило правди• 21 июня в 11:40
Дівчата у кого є сумки такої форми, яка зручніше і комфортніша?
Сподобались такі варіанти,обираю по картинкам,тому можн кто допоможе.На кожен день, під звичайний літній одяг.
Зробіть вибір:
вже голосів:
41
1
2
3
4
тиц
автор
Цідило правди
• 21 июня в 11:41
Та що черна є і в інших кольорах,зелена теж(але сподобалась саме залена) Більше цікавить зручність і універсальність.
автор
Цідило правди
• 21 июня в 11:58
Ответ дляTianroka
Мій експертний погляд)
1. Може втратити форму в носці
2. Варіант непоганий, але там відкриті бокові кишені
3. Хороша містка модель, м´яка, але вона більше ніж кросбоді
4. Універсальна кросбоді, якщо любите текстильні ремені
1. Може втратити форму в носці
2. Варіант непоганий, але там відкриті бокові кишені
3. Хороша містка модель, м´яка, але вона більше ніж кросбоді
4. Універсальна кросбоді, якщо любите текстильні ремені
А може є якісь кращі варіанти на вашу думку із невеликих
Акуна_Матата• 21 июня в 11:58
Ответ дляМастерЮля
Де ви всі знаходите такі страшні сумки?
покажіть нам гарні.
2
автор
Цідило правди
• 21 июня в 11:59
Ответ дляМастерЮля
Де ви всі знаходите такі страшні сумки?
Чому страшні? А які на вашу думку гарні? Можна будь ласка пару прикладів.
МастерЮля• 21 июня в 12:01
Ответ дляАкуна_Матата
щоб прагнути до еталонних шедеврів.
Ви прагніть до сумок автора
Акуна_Матата• 21 июня в 12:02
Ответ дляМастерЮля
Ви прагніть до сумок автора
цим ми будемо ранити вашу тонку душевну організацію.
Сон і дрімота• 21 июня в 12:04
Ответ дляМастерЮля
Де ви всі знаходите такі страшні сумки?
На рынке,где ещё такой ширпотреб встретить
МастерЮля• 21 июня в 12:05
Ответ дляСон і дрімота
На рынке,где ещё такой ширпотреб встретить
Навіть не уявляю де такий ринок
автор
Цідило правди
• 21 июня в 12:09
Дівчата позмагались в дотепності,а тепер будь ласка підскажіть з сумкою за адекватні гроші. Буду вдячна .
1
Лапка• 21 июня в 12:09
В мене схожа на зелену є. Мені зручно, але в мене багато різних сумочок і зі всіма зручно
2
Лапка• 21 июня в 12:11
Ответ дляМастерЮля
Де ви всі знаходите такі страшні сумки?
Яке ваше діло чи вам теж такі потрібні?
Автор питає про зручність моделі, а не про якість. Вам є що відповісти по суті питання чи у вас особистий досвід лише з пакетом АТБ?
Автор питає про зручність моделі, а не про якість. Вам є що відповісти по суті питання чи у вас особистий досвід лише з пакетом АТБ?
1
автор
Цідило правди
• 21 июня в 12:12
Ответ дляЛапка
В мене схожа на зелену є. Мені зручно, але в мене багато різних сумочок і зі всіма зручно
Дякую. Я не дуже по сумкам .В мене є пару штук більш вмісткіх.А тепер хочу на літо невелику і розгубилась. Такий вибір .Ще дивлюсь на кельвін кляйн сумочки але вони всі дерматин і дорожчі за ці .Думала що там гарніша якість .Придивилась одну ,вже майже купила
МастерЮля• 21 июня в 12:12
Ответ дляЛапка
Яке ваше діло чи вам теж такі потрібні?
Автор питає про зручність моделі, а не про якість. Вам є що відповісти по суті питання чи у вас особистий досвід лише з пакетом АТБ?
Автор питає про зручність моделі, а не про якість. Вам є що відповісти по суті питання чи у вас особистий досвід лише з пакетом АТБ?
А як не якісні моделі можуть бути зручними?
Ви з АТБ без пакетів виходите? По кишеням розпихаєте?
Ви з АТБ без пакетів виходите? По кишеням розпихаєте?
Лапка• 21 июня в 12:12
Ответ дляЦідило правди
Дівчата позмагались в дотепності,а тепер будь ласка підскажіть з сумкою за адекватні гроші. Буду вдячна .
Адекватні це скільки? Я купую у 3 продавців в Інстаграм, одна з них дорога, дві інші подешевше. Сумка приблизно +/- 2 тис
автор
Цідило правди
• 21 июня в 12:13
Ответ дляМастерЮля
А як не якісні моделі можуть бути зручними?
Ви з АТБ без пакетів виходите? По кишеням розпихаєте?
Ви з АТБ без пакетів виходите? По кишеням розпихаєте?
А чому вони не якісні.Це шкіра. Якість якраз там не погана
Лапка• 21 июня в 12:14
Ответ дляМастерЮля
А як не якісні моделі можуть бути зручними?
Ви з АТБ без пакетів виходите? По кишеням розпихаєте?
Ви з АТБ без пакетів виходите? По кишеням розпихаєте?
Я в АТБ вкрай рідко заходжу, зазвичай закупка продуктів на тиждень у великі сумки або взагалі доставку замовляю
МастерЮля• 21 июня в 12:14
Ответ дляЦідило правди
А чому вони не якісні.Це шкіра. Якість якраз там не погана
Запитайте в людини яка написала про якість.
автор
Цідило правди
• 21 июня в 12:14
Ответ дляЛапка
Адекватні це скільки? Я купую у 3 продавців в Інстаграм, одна з них дорога, дві інші подешевше. Сумка приблизно +/- 2 тис
Підходить. До 3000 зможу дозволити. Це теж з инсти
МастерЮля• 21 июня в 12:15
Ответ дляЛапка
Я в АТБ вкрай рідко заходжу, зазвичай закупка продуктів на тиждень у великі сумки або взагалі доставку замовляю
Візьміть собі з полочки пиріжок, я в атб 6 років не була
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу