Команда Ілона Маска отримала доступ до платіжної системи Міністерства фінансів США, яка обробляє понад 5 трильйонів доларів на рік.
Доступ до системи отримав, зокрема, генеральний директор компанії Cloud Software Group Том Краузе з Кремнієвої долини. Тижнем раніше він вимагав у заступника міністра фінансів Девіда Лебрика, який пропрацював у Мінфіні США 30 років, надати йому доступ, але той відмовився. Після чого Лебрика спершу відправили у відпустку, а потім він оголосив про вихід на пенсію.
Китай заявив про ’глибоке розчарування’ введенням мита на ввіз товарів до сша та наголосив про намір подати скаргу до СОТ. У заяві також йдеться, що Китай вживе відповідних контрзаходів для захисту своїх прав та інтересів, не уточнюючи конкретних дій.
Китай під час першого терміну Трампа вже відповідав симетричними митами, однак його можливості в цьому напрямку обмежені тим, що обсяги американського експорту до Китаю суттєво менші за китайський експорт до США
Масік, я в тебе вірю. Розгони всю цю грантожерсько бюрократичну сволоту. Китайці клоуны. Велика імперія блаблабла яка тримається тільки за рахунок великого платоспроможного західного ринку. Де вони будуть без нього
Ответ дляLudaSHS
Тільки не вірте в таке незрозуміле, як Масик
Ні в кого не вірте.
Я чекаю ’ кінець епохи бідності’ в Сша , ну а че? Це ж теж експеримент.
Грейт Америка?
Кітай, Канада, Мексика с, Ес всім вони вирішили показати так звану кузькіну мать, пардон
Ні в кого не вірте.
Грейт Америка?
Але це прекрасно. Якшо ковбасить - то най усіх. Мені до всіх них байдуже, хай крізь землю хоч проваляться. В масіка я вірю в деструктивному плані - най принесе хаос в це болото вічного глибокого занепокоєння.
Ответ дляinco
Когда вы не сможете купить машину потому что чипов с Китая не хватает что вы скажете? И любое повышение пошлин отразится на конечной цене потребителя. За ваше платит покупать конечный.
Я вважаю що цей світ треба встряхнуть. Він став задуже цинічним
Ответ дляlilu1990
Ну болото розворушитт, але всі пересруться там зі всіма, бо якщо масик багатіє а олди Америки в мінусі, то воно буде то ще Шоу.
Ответ дляlilu1990
Якби ще ми від цього не залежали
То б сиділа з попкорном і дивилася ці руйнаціі світового порядку, і двіж.
Оце я недавно чиїсь сон читала. Мов хаос в Сша, торгівельні війни перекинувся на Европу, тайвань і китай почали військові операції, попутно Армяни з азербайжаном, турки в сиріі, африка всіх теж ріжуть, все палає, договір з з нато, той то вимагає, той то, воно не працює
І тільки Україна, у якої лінія фронту у заморозці і стан відтермінованого на 20 років вступу в Нато, Україна сіє, жнива , збирає 2 урожаї через потепління, , продає зброю і споглядає.
Це був сон когось в листопаді 24, а може і не сон.
Ответ дляLudaSHS
Якби ще ми від цього не залежали
А росія шо в цей час робить?
Sova splushka• 02 февраля в 15:43
Ответ дляМанула
Цікаво, хто буде наступним у переліку?
У мене не настільки буйна фантазія. Смиренно чекатиму виходу нового сезону. ))
VivaForever• 02 февраля в 15:45
и главное по версии советчицы, глобалисты решили что победит трамп,и теперь этот творит такую чушь. похоже это тоже было задумано..
Sova splushka• 02 февраля в 15:45
Ответ дляLudaSHS
Не забирайте лаври у Блінкена
Карсон казав він хотів вбити пуйла. Ось
Не сваріться, там двійників пуйла на всіх вистачить. ))
Аби тільки хоч почали вже їх проріджувати.