lilu1990• Изменено 02 февраля в 15:25

Горіла хата, палала

Команда Ілона Маска отримала доступ до платіжної системи Міністерства фінансів США, яка обробляє понад 5 трильйонів доларів на рік.

Доступ до системи отримав, зокрема, генеральний директор компанії Cloud Software Group Том Краузе з Кремнієвої долини. Тижнем раніше він вимагав у заступника міністра фінансів Девіда Лебрика, який пропрацював у Мінфіні США 30 років, надати йому доступ, але той відмовився. Після чого Лебрика спершу відправили у відпустку, а потім він оголосив про вихід на пенсію.

Китай заявив про ’глибоке розчарування’ введенням мита на ввіз товарів до сша та наголосив про намір подати скаргу до СОТ. У заяві також йдеться, що Китай вживе відповідних контрзаходів для захисту своїх прав та інтересів, не уточнюючи конкретних дій.

Китай під час першого терміну Трампа вже відповідав симетричними митами, однак його можливості в цьому напрямку обмежені тим, що обсяги американського експорту до Китаю суттєво менші за китайський експорт до США

Масік, я в тебе вірю. Розгони всю цю грантожерсько бюрократичну сволоту. Китайці клоуны. Велика імперія блаблабла яка тримається тільки за рахунок великого платоспроможного західного ринку. Де вони будуть без нього
автор lilu1990 • 02 февраля в 15:26
Нарешті хаос. А не це байденівсько салліванське болото вічного занепокоєння
LudaSHS• 02 февраля в 15:26
Тільки не вірте в таке незрозуміле, як Масик
Ні в кого не вірте.
Я чекаю ’ кінець епохи бідності’ в Сша , ну а че? Це ж теж експеримент.
Грейт Америка?
Кітай, Канада, Мексика с, Ес всім вони вирішили показати так звану кузькіну мать, пардон
автор lilu1990 • 02 февраля в 15:29
Ответ дляLudaSHS
Ні в кого не вірте.
Грейт Америка?
Але це прекрасно. Якшо ковбасить - то най усіх. Мені до всіх них байдуже, хай крізь землю хоч проваляться. В масіка я вірю в деструктивному плані - най принесе хаос в це болото вічного глибокого занепокоєння.
inco• 02 февраля в 15:30
Когда вы не сможете купить машину потому что чипов с Китая не хватает что вы скажете? И любое повышение пошлин отразится на конечной цене потребителя. За ваше платит покупать конечный.
Sova splushka• 02 февраля в 15:30
О, тепер вже Масік? А як же поляки, коли встигли розчарувати?
LudaSHS• 02 февраля в 15:31
Читаю в мережі

Редакція WSJ назвала війну з Канадою ’Найтупішою торгівельною війною в історії’, від якою постраждає американський бізнес, фермери і споживачі.
автор lilu1990 • 02 февраля в 15:31
Масік взагалі про хаос і руйнування. І хайп. Не знаю чи він буде на Марсі, але в рєхабі точно рано чи пізно буде
автор lilu1990 • 02 февраля в 15:32
Ответ дляinco
Я вважаю що цей світ треба встряхнуть. Він став задуже цинічним
LudaSHS• 02 февраля в 15:32
Ответ дляlilu1990
Ну болото розворушитт, але всі пересруться там зі всіма, бо якщо масик багатіє а олди Америки в мінусі, то воно буде то ще Шоу.
автор lilu1990 • 02 февраля в 15:35
Ответ дляLudaSHS
Хай хоч постріляються там.
coch100• 02 февраля в 15:36
Ответ дляSova splushka
Сейчас нужно масика фигачить, задание всем сми)
автор lilu1990 • 02 февраля в 15:36
Ответ дляcoch100
Я його тільки підтримую.
Манула• 02 февраля в 15:37
Ответ дляSova splushka
Цікаво, хто буде наступним у переліку?
coch100• 02 февраля в 15:37
Ответ дляlilu1990
Я його тільки підтримую.
Вы ж тут не одна)
vinika• 02 февраля в 15:37
Ответ дляlilu1990
Хай хоч постріляються там.
Краще б ваш масік хайпонув на вбивстві уйла. Набагато більше хайпу було б
Манула• 02 февраля в 15:39
Ответ дляvinika
Неможна, бо то дзеркало
nata.ant• 02 февраля в 15:39
Ответ дляinco
Запорожця з сараю вижену,там ніякі чіпи не потрібні
автор lilu1990 • 02 февраля в 15:39
Ответ дляvinika
Хуйло це репрезентативна фігура росіянського глибинного долбоєбізму. Відітніть голову дракона, на її місці зявиться ще три
LudaSHS• 02 февраля в 15:40
Ответ дляlilu1990
Якби ще ми від цього не залежали
То б сиділа з попкорном і дивилася ці руйнаціі світового порядку, і двіж.

Оце я недавно чиїсь сон читала. Мов хаос в Сша, торгівельні війни перекинувся на Европу, тайвань і китай почали військові операції, попутно Армяни з азербайжаном, турки в сиріі, африка всіх теж ріжуть, все палає, договір з з нато, той то вимагає, той то, воно не працює
І тільки Україна, у якої лінія фронту у заморозці і стан відтермінованого на 20 років вступу в Нато, Україна сіє, жнива , збирає 2 урожаї через потепління, , продає зброю і споглядає.
Це був сон когось в листопаді 24, а може і не сон.
vinika• 02 февраля в 15:40
Ответ дляМанула
Неможна, бо то дзеркало
Це точно
автор lilu1990 • 02 февраля в 15:41
Ответ дляLudaSHS
Якби ще ми від цього не залежали

А росія шо в цей час робить?
LudaSHS• 02 февраля в 15:41
Ответ дляvinika
Не забирайте лаври у Блінкена
Карсон казав він хотів вбити пуйла. Ось
vinika• 02 февраля в 15:41
Ответ дляLudaSHS
Не забирайте лаври у Блінкена
Карсон казав він хотів вбити пуйла. Ось
Миллионы хотят, то не считается.
автор lilu1990 • 02 февраля в 15:41
Ответ дляLudaSHS
Не забирайте лаври у Блінкена
Карсон казав він хотів вбити пуйла. Ось
Блінкен ок-їв певно
LudaSHS• 02 февраля в 15:42
Ответ дляlilu1990
А росія шо в цей час робить?
Росія лиже китаю бо ті потребують бурятів в азіі. Старшому хану відмовляти не можна. Хоч розорвись!
LudaSHS• 02 февраля в 15:43
Ответ дляlilu1990
Блінкен ок-їв певно
Мемуари напише скоро
Sova splushka• 02 февраля в 15:43
Ответ дляМанула
Цікаво, хто буде наступним у переліку?
У мене не настільки буйна фантазія. Смиренно чекатиму виходу нового сезону. ))
автор lilu1990 • 02 февраля в 15:44
Ответ дляSova splushka
Мене Рютте все більше починає бісити
VivaForever• 02 февраля в 15:45
и главное по версии советчицы, глобалисты решили что победит трамп,и теперь этот творит такую чушь. похоже это тоже было задумано..
Sova splushka• 02 февраля в 15:45
Ответ дляLudaSHS
Не забирайте лаври у Блінкена
Карсон казав він хотів вбити пуйла. Ось
Не сваріться, там двійників пуйла на всіх вистачить. ))
Аби тільки хоч почали вже їх проріджувати.