А що таке?• 02 февраля в 21:45
Сосовна🤣 я теперь ночь точно спать не буду. Буду - буду думать🤣
Освічую темряву• 02 февраля в 21:45
Донька Павліашвілі по батькові Йосипівна, а ви нерозумна людина з обмеженим почуттям гумору та й по всьому.
Тішуся неперетішуся• 02 февраля в 21:46
Його ім´я Іосиф, Сосо то ніби лагідне їм´я, домашнє.
Гугл нині платний чи що?
Пускаю бісики• 02 февраля в 21:55
Уровень юмора конечно...Тиктоковский.
Сосо это сокращенный на грузинский манер вариант имени Иосиф.
Соответственно, у детей отчество Иосифович или Иосифовна.
Лгин• 02 февраля в 22:36
У Грузії по батькові не вживається у повсякденному житті. У грузинських паспортах навіть немає графи ’по батькові’, і до людини звертаються на ім´я та прізвище.
P/S. Рівень автора того ’гумору’ можна визначити по написанню займеника ’хто-небудь’.