Отжигающая• 02 февраля в 22:34

Хто сплачує? Питання всередині

Зламалася техніка. Хто сплачує послуги майстра( виїзд на об´єкт+ робота)? Орендодавець чи орендар?
Партизанка• 02 февраля в 22:35
Той хто зламав
Капитошечка• 02 февраля в 22:35
Выезд арендодатель, ремонт в зависимости износ это (арендадатель) или поломка по вине арндатора (тогда он)
ПлюшкамиБалуюсь• 02 февраля в 22:35
Вам однієї теми мало?
автор Отжигающая • 02 февраля в 22:36
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Вам однієї теми мало?
Де?
ПлюшкамиБалуюсь• 02 февраля в 22:36
Ответ дляОтжигающая
Де?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3672971
100%• 02 февраля в 22:37
Якщо була правильна експлуатація - власник, неправильна - орендар.
автор Отжигающая • 02 февраля в 22:43
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Почитаю, дякую
Замулена ріка• 02 февраля в 22:45
Все залежить, як прописали в договорі(у вас домовилися) при заселенні з орендодавцем. У вас же орендодавець сказав через тиждень після заселення, що нічого вкладати в цю квартиру не буде, зараз вам сказав, що ремонт за ваш рахунок. Так для чого дана тема?
автор Отжигающая • 03 февраля в 09:31
Ответ дляЗамулена ріка
Що ви курите?