СирОжино пирОжино• 02 февраля в 23:21
Ще так мене ніколи не розводили.
Продаю дитяче взуття на цій продавалці. В обʼяві зазначаю, що можу відправити на месенджер додатково відео зі всіх сторін.
Зацікавилась дівчина, трохи переписувалися в самому олх, потім попросила, щоб на Вайбер я їй відео скинула.
І що ви думаєте!? Замість того, щоб далі обговорювати взуття, вона навʼязує мені свої послуги таролога!
Ласковая_львица• 02 февраля в 23:24
Агрессивный маркетинг - он такой. И совет, хоть вы его и не просили, зачем светить номер телефона в Вайбере, если есть ТГ, где его можно скрыть и вести такой же диалог. Если уж вы готовы на диалоги вне площадки
Зоркая Зорро• 02 февраля в 23:24
так ви написали їй нехай розкине карти на яку букву ви її відправите?
СирОжино пирОжино
• 02 февраля в 23:25
Ответ длятянитолкайка
А вы ей предложите натальную карту рассчитать
Я в цьому взагалі не шарю
Янка-угомонись• 02 февраля в 23:25
В мене ще цікавіше було тут. Я виставила фото, щоб мені допомогли підібрати колір волосся, а до мене в особисті почала слати фото у купальнику лесбіянка і пропонувати стосунки
тянитолкайка• 02 февраля в 23:26
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я в цьому взагалі не шарю
Думаєте вона шарить?
Міряю від одиниці• 02 февраля в 23:26
Ответ длятянитолкайка
Або карту вин, або запропонувати ще можна верену ковбасу дрмашнього виробництва з манкою
Оскорбляю всячески• 02 февраля в 23:26
Ответ дляЗоркая Зорро
еротична подорож...
Міряю від одиниці• 02 февраля в 23:26
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я в цьому взагалі не шарю
А вона, думаєте, шарить
тянитолкайка• 02 февраля в 23:26
Ответ дляМіряю від одиниці
Так, життя таке зараз, крутитись треба
Библиотекарь• 02 февраля в 23:30
Больше всего удивляет обдираловка, выставить объявление 19 грн, олх доставка +30 грн ( не все покупатели хотят платить комиссию ) а цена товара 200 грн…
В итоге 0 просмотров
Задираю носа• 02 февраля в 23:31
А як вас розвели? Ви вирішили поспілкуватись, от і людина вирішила запропонувати свої послуги)
СирОжино пирОжино
• 02 февраля в 23:32
Ответ дляЗадираю носа
Не впевнена, що її цікавило взуття. Просто таким чином завʼязує розмову і пропонує свої послуги.
Ms. Доброта• 02 февраля в 23:34
Ответ дляСирОжино пирОжино
Это вообще бот
Запасная спина• 02 февраля в 23:35
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я в цьому взагалі не шарю
щас мы вас научим )))
а вообще скажите ей, что вы - потомственная гадалка, и даже не цыганка, а сербиянка, и Вы ей на картах разложите, чем она успокоится ))
Пушка заряджена• 02 февраля в 23:37
Ответ дляБиблиотекарь
В итоге 0 просмотров
Даже если за месяц будет 100 просмотров,не факт, что товар купят
Христя в тiстi• 02 февраля в 23:41
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я в цьому взагалі не шарю
Да пофиг, найдем любую в интернетеи подрехтуем слегка
СирОжино пирОжино
• 02 февраля в 23:44
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ви пишете, що продавали тут, а перерисувались на олх
Чомусь прибрали згадку про олх
Леннон_Жив!• 02 февраля в 23:50
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мне одна написала под объявлением
я прокурор
И шо ?! Где решение суда?!
Человек смотрел объявление фильтр для рыбок
я прокурор
И шо ?! Где решение суда?!
Вероятненько• 03 февраля в 01:13
Ответ дляЯнка-угомонись
Хорошо, хоть не дикпики