Місячне Сяйво• 03 февраля в 00:07
Так поглянув на мою колегу
Наш колишній колега зараз служить, приїхав у відпустку, а заодно зайшов до нас на роботу. Зараз у нас працює дівчина, він її буквально кілька місяців застав ще на роботі. Він прийшов, привітався, почав говорити. Але я помітила, він стоїть та весь час на неї дивиться. Говорить з кимось іншим, а дивиться на неї. Він одружений, раніше дружили сім´ями. Варто щось казати дружині?
Борщичок• 03 февраля в 00:09
Оце ви цікава)
Уявляю ваш діалог з дружиною)))
Автор, займайтеся своїм життям
Уявляю ваш діалог з дружиною)))
Автор, займайтеся своїм життям
Свідок Перемоги• 03 февраля в 00:10
Зара вам тут накидають. Але ... то вже справа дорослих людей на кого їм дивитись. Хай самі розбираються.
Борщичок• 03 февраля в 00:11
Ответ дляДама_с_караваем
Ну смотрел, понравилась и что ?
Ну автор просто сама має плани на нього))
От і шукає як посварити з дружиною
Ms. Сама прямота• 03 февраля в 00:12
Автор, прям сейчас бегите ночью описывать ей свой тролльный бред
Джем Шакіри• 03 февраля в 00:12
Ответ дляДама_с_караваем
Ну смотрел, понравилась и что ?
Отож , в чем криминал то?
Місячне Сяйво
• 03 февраля в 00:12
Ответ дляДама_с_караваем
Ну смотрел, понравилась и что ?
Це було дуже помітно
Борщичок• 03 февраля в 00:13
Ответ дляМісячне Сяйво
Це було дуже помітно
І?
Розвивайте далі вашу думку)
Дама_с_караваем• 03 февраля в 00:13
Ответ дляМісячне Сяйво
Це було дуже помітно
Вообще не вижу проблемы
Смажена полуничка• 03 февраля в 00:16
Ответ дляМісячне Сяйво
Це було дуже помітно
Ну а вдруг вам показалось? Вот когда измена или подобное будет, то можно сказать жене
Місячне Сяйво
• 03 февраля в 00:19
Ответ дляnopain
Вы будто на свет родились только, мужики почти все такие.
Не всі такі
Джем Шакіри• 03 февраля в 00:19
Никогда автор, никогда не влезайте в чужие семьи, даже если есть доказательства. Ваш дикий интерес никому нафиг не сдался, а вот проблем вы себе добавите аж бегом на ровном месте.
Місячне Сяйво
• 03 февраля в 00:20
Ответ дляБорщичок
І?
Розвивайте далі вашу думку)
Раніше за ним такого не помічала
Борщичок• 03 февраля в 00:21
Ответ дляМісячне Сяйво
Раніше за ним такого не помічала
Думали він не зрячий?
Місячне Сяйво
• 03 февраля в 00:22
Ответ дляБорщичок
Думали він не зрячий?
Та навіщо так дивитись на інших, маючи жінку
Тут надолго• 03 февраля в 00:29
Ответ дляМісячне Сяйво
Хоче її трахнути
Скільки років колезі?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 февраля в 00:30
Конечно стоит, у вас же в личной жизни скука смертная .. Как вам еще повеселится )
Життє Бентежне• 03 февраля в 00:55
Авторе, ви тут підтримки не знайдете, тут половина шалав, що при нагоді самі застрибнуть на одруженого, а інша половина, ачетакова, дивиться то хай дивиться. Якщо ви помітили це то вам не здалося, і дивився не просто так він. Запитали б його, як дружина? Поки що їй нічого не кажіть та це вже мудачество з його сторони. Але тут таке не засудять. Не чекайте
Дуболом• 03 февраля в 15:45
Ответ дляМісячне Сяйво
Бо очі Бог дав