Папобус• 04 февраля в 17:02

Копірайтер. Поділитесь досвідом- цікава робота чи ні?

Продовжую шукати роботу онлайн)) Натрапила на вакансії копірайтерів.Може хтось має досвід- цим можливо заробляти на життя чи ні? 🤔🤔
Де знаходити роботу ,скільки платять за 1000слів? Дякую)))
Мудробаба• 04 февраля в 17:05
Только если креативно. Но платят не за кол-во, а качество.
А так и чатгпт справится.
автор Папобус • 04 февраля в 17:07
Ответ дляМудробаба
А так и чатгпт справится.
Да,с этими джипити чатами даже удивительно что такие вакансии есть. Просто я ищу все варианты онлайн работы🙉 Такой вот челенж вынужденный.
Мудробаба• 04 февраля в 17:09
Ответ дляПапобус
Пробуйте.
Еще для наполнения сайта описаниями товаров берут
автор Папобус • 04 февраля в 17:10
Ответ дляМудробаба
Пробуйте.
Попробую ,если возьмут куда-то. Просто интересно - этим можно нормально на жизнь зарабатывать ,или это так,баловство.
Как_б_не_так• 04 февраля в 17:31
Ответ дляПапобус
Я копірайтер. Чата жпт не боюсь, тому що зараз майже всі замовники перевіряють АІ-чекерами тексти і не дай Боженька більше 30% буде згенерованого ))))

Ні, це не баловство, це професія - створення комерційних текстів, які допомагають продавати товари/послуги.

На старті платять мало - мабуть десь 30-50 грн за тисячу знаків. Хто вже має досвід - 80-150 грн, тобто за статтю приблизно 1000 грн.

Де шукати роботу - можна на фриланс-біржах, на Ворку, навіть на Кабанчику )

А взагалі колись буда Єдина тема тут. Якщо знайдете - перечитайте, хоча там 100500 сторінок, але уявлення матимете.
Gvenna• 04 февраля в 17:53
Ответ дляПапобус
Залежить від кількості замовлень.
Я заробляла від 500 до 1000 в день. Але це були разові підробітки. Клієнта з постійними замовленнями у мене нема.
70-90 грн за 1000 знаків без пробілу - зараз ок просити (якщо вас запитають, скільки ви хочете)
Gvenna• 04 февраля в 17:59
Стосовно чи цікава .
Ну, бувають цікаві темі копірайтеру особисто - то супер.
Я недавно писала про сільське господарство і це моє улюблене, кайф.

І ще, стаття на 5 тис знаків може зайняти різний час, в залежності від жанру. Одна справа написати про кращі готелі Болгарії. Інша - написати про те як добратись до готелів Болгарії різними транспортами з посиланнями на вокзали і різними лайфхаками типу треба наліпку чи не треба на авто, і вся інфа має бути актуальною.

Карочє шукайте) ми в вас віримо)
Jfirjdj737747• 04 февраля в 18:40
Дуже важко влаштуватись, конкуренція шалена. Я пробувала в компанію ланет(висить досі), тестове пройшла - ви нам не підходите. Хіба короткотривалий проект. На фейсбуці є група українські копіоайтери ,цікава, поради хороші. В телеграмі є теж їхня група. На кааняику можете брати замовлення, але теж не просто
автор Папобус • 04 февраля в 18:59
Ответ дляGvenna
Стосовно чи цікава .

Карочє шукайте) ми в вас віримо)
Дякую за корисну відповідь. Я хоча б буду уявляти скільки це коштує. Чи складно заробляти копірайтером більше 20 тис.на місяць? Я поставила собі за ціль знайти онлайн роботу дистанційно з доходом більше 20 тис.)
Цікавий вибір тем)) Від сільського господарства до готелів у Болгарії))
автор Папобус • 04 февраля в 19:08
Ответ дляJfirjdj737747
А фрілансером на кабанчику або олх? На ворк.юа 77 вакансій зараз.
Може мені дивитись в сторону написання історій хвороб для студентів - медиків? Колись я багато їх писала...
Jfirjdj737747• 04 февраля в 19:14
Ответ дляПапобус
Там багато розводняку ці всі вакансії, до того ж можуть в кінці сказаии, що не копірайтер їм потрібен, а сммщик або контент-мейкер, а ще краще три в одному. Тому уважно. Якщо володієте такою тематикою, то супер і закиньте про себе в цю групу на фейсбук, там іноді замовники пишуть або шукають. І моніторте
Gvenna• 04 февраля в 19:23
Ответ дляПапобус
В цій професії складно знайти ’свого клієнта’. Який буде давати достатню кількість роботи і не виносити мізки.
Сама робота не складна і 20 заробити можна, якщо приділяти їй повноцінні робочі дні.
автор Папобус • 04 февраля в 19:56
Ответ дляJfirjdj737747
Дякую. Закину. Відпишусь тут на форумі якщо зможу заробити першу копійчину) Цікаво чи вийде.
автор Папобус • 04 февраля в 21:30
Ответ дляJfirjdj737747
Зайшла я в цю групу на фейсбуці і відчула себе динозавром. Купа програм о яких я не маю жодної гадки. Ви теж користуєтесь ними? Без них ніяк? Я відстала від прогресу.
автор Папобус • 04 февраля в 22:19
Ответ дляКак_б_не_так

Дякую за відповідь. Получається заробляти більше 20 на місяць? Ви користуєтесь всіма цими програмами? В шоці від ціх програм.
Как_б_не_так• 04 февраля в 23:21
Ответ дляПапобус
Перший та четвертий - то інструменти для SEO-шників. Копірайтер, коли пише оптимізований текст, вже має всі необхідні технічні вимоги до нього. Другий та третій - це ШІ. Використовую їх як допоміжний інструмент, а не для написання текстів.
Как_б_не_так• 04 февраля в 23:25
Ответ дляПапобус
Щодо доходу — так, але я до цього йшла багато років. Просто так вирішити «О, тепер я копірайтер» - це лише перший крок. Для початку вам би якийсь курс пройти чи перечитати все що є в Гуглі про те, як писати тексти.

Я починала зовсім коряво, але пощастило, що взяла замовлення на біржі на відгуки. Там вже якось набивала руку. А потім описи товарів для інтернет-магазинів, якісь короткі тексти.

Зараз я вже це все не пишу. В основному лендінги та воронки продажів для чатботів, прогріви для інфобізу і таке й інше.
автор Папобус • 05 февраля в 00:14
Ответ дляКак_б_не_так

’Лендіги та воронки продажів’,’ прогріви для інфобізу’- це скільки років ви йшли до цього? Звучить як заклинання з чаклунства😅 Мені треба вижити в селі,тому я чипляюсь за будь-яку онлайн роботу.Копірайтинг,як виявилось,не так вже і легко. Я думала просто писати тексти на різну тематику. Типу реклами.
автор Папобус • 05 февраля в 00:17
Ответ дляКак_б_не_так

Мені вже стає вже трішки шкода роботодавця який раптом мене візьме копірайтером😂😂 Я ж не в зуб копитом у цьому😅🙈
Как_б_не_так• 05 февраля в 00:17
Ответ дляПапобус
10 років вже працюю )))
Я вас не відмовляю, навпаки - це дійсно прекрасна можливість працювати онлайн, без привʼязки до міста, офісу.
Просто враховуйте, що на початку треба працювати багато і зазвичай дешево. Десь через 3-4 місяці регулярної роботи вже матимете певний досвід і зможете шукати замовлення по більш вигідним цінам.

Але спочатку повчіться, потренуйтеся, напишіть кілька статей собі для портфоліо.
Как_б_не_так• 05 февраля в 00:18
Ответ дляПапобус
Всі з чогось починали ) Іноді шукають саме новачків, в кого бюджети малі. Можна й так — щоб руку набити на початку.
автор Папобус • 05 февраля в 00:19
Ответ дляКак_б_не_так
10 років вже працюю )))

В мене на сайті К ( з розпиву парфумерії) дві статті є. Це все поки що.😅Страшно за роботодавця))
Как_б_не_так• 05 февраля в 00:21
Я вам раджу ще пошукати роботу по заповненню карток товару в інтернет-магазинах. Теж можна набити руку і з текстами, і манімальна обробка фото, і з адмінками сайтів розібратись.
автор Папобус • 05 февраля в 00:23
Ответ дляКак_б_не_так
Я вже шукала роботу ’ контент- менеджер’- це те що ви маєте на увазі? В одній з вакансій був тест... Це так складно бути уважною та виявити що саме в описі стола не вистачає. З вакансією ’контент- менеджер ’ покінчено😂
Как_б_не_так• 05 февраля в 00:24
Ответ дляПапобус
Ну так, потрібна уважність до деталей) Без цього ніяк ))
автор Папобус • 05 февраля в 00:26
Ответ дляКак_б_не_так
Я не змогла пройти той тест. Це надто складно. Завжди ці описи читаю по діагоналі,не уважно.Страшно за роботодавців. Завтра ще буду проходити тест на написання сценарію 😅😂Бідні роботодавці. Поки я знайду собі роботу😅🙈🙈
Как_б_не_так• 05 февраля в 00:27
Ответ дляПапобус
Удачі вам))
автор Папобус • 05 февраля в 00:28
Ответ дляКак_б_не_так
Удачі вам))
Дякую! Але краще роботодавцям побажайте мене пережити😂