ПростоБелка• 04 февраля 2025
Соромно перед хлопцем за моє минуле
Зустрічаються з хлопцем 4 місяці.
Він каже що готовий зміною жити і хоче щоб я була його дружиною.
Мені не по собі він мене вважає дуже скромною, милою дівчиною, я зовсім не така !
Моє життя до зустрічі з ним зовсім не така, як він собі думаю.
В мене були різні стосунки як і з хлопцями так і з дівчатами, я жила майже рік з двома хлопцями в одній квартирі і це ще не все.
Чи варто йому знати правду про мене?
мадамГрицацуева• 04 февраля 2025
Ответ дляДуша компанії
Конечно. Еще и предложите тройничок устроить
А если видео осталось, то можно будет с гостями на свадьбе посмотреть.
мадамГрицацуева• 04 февраля 2025
Конотопська відьма• 04 февраля 2025
Зачем ему это рассказывать. Начните с чистого листа. Если конечно нет общих знакомых
Галя із Дарниці• 04 февраля 2025
Навіщо йому знати все в подробицях?
Були стосунки і закінчилися. Все.
Бибер-анонимер• 04 февраля 2025
Людям свойственно меняться. Позажигали в молодости, а теперь остепенились и стали скромницей.
Если он вас считает скромной, значит вы так себя зарекомендовали. Считаете, что его мнение о вас обманчиво, предложите не торопиться со свадьбой а по-лучше узнать друг друга.
Гербарія сушу• 04 февраля 2025
Звісно що треба) знати все, навіть як ви в садку срали в чужий горщик
SunIncubbe• 19 февраля 2025
Своє ество не приховаєш, ліпше бути відкритим з близькими. Свої завжди тебе приймуть…