Хата на мати• 05 февраля в 17:56

А в Helsi не все записи на прием отображаются?

Когда уже доработают этот сервис? Записалась по телефону к узкому специалисту в поликлинику. Но заболела. В регистратуру, конечно, дозвониться невозможно, чтобы отменить прием. Звонила несколько раз на протяжение дня. Плюнула на это дело. А могла бы отменить и какой-то другой человек мог бы записаться на это время (там очередь минимум неделя).
Мerida• 05 февраля в 18:02
С начала войны одна из врачей моего сына пишет ему приёмы. Хотя мы уже давно не живём в Киеве. А приёмы стабильные. 2 раза в месяц, потом пауза, и щнова 2 раза в месяц. Прием есть описание приёма, диагноз и тд. Я писала об этом в сервис, сказали, что такого не может быть, что это ошибка. Ага, так и поверили. В итоге ничего не поменялось.
автор Хата на мати • 05 февраля в 18:03
Ответ дляМerida
А, ну то есть это специально?
Зараз все скажу• 05 февраля в 18:03
Є таке, не всі, і історія відповідно теж не по всім зберігається. Я ВПО, недавно виникла потреба звернутися до гастроентеролога, думала в Хелсі підтягнуться старі записи, у мене доступу до мед карти немає. Але ні, прийшлося по пам´яті згадувати що в мене там було, скільки мм, як лікували.. хоча скажімо від відвідин сімейного лікаря усі давні записи є.
автор Хата на мати • 05 февраля в 18:04
Ответ дляЗараз все скажу
От в тому й справа, що тільки те, що стосується сімейного відображається.
Мerida• 05 февраля в 18:05
Ответ дляХата на мати
А, ну то есть это специально?
В моих глазах- да. Человек осознает, что ребёнок на приёмы больше нн появляется, значит сменил место жительства. Специально в приёмы УЖЕ СУЩЕСТВУЮЩИЕ никто не заходит. А я случайно зашла и увидела, что там прошедших приёмов пачка. Она от пациента получит деньги к зп за приём. Я думаю, что это частая практика. А люди даже не догадываются, что на них вешают. Я случайно увидела.
Играю_на_кларнете• 05 февраля в 18:23
Ответ дляЗараз все скажу
Схоже, що там у Вас в ЕСОЗ кілька медичних карток
Глубоководная селедка• 05 февраля в 18:33
Я так розумію, що це ще від міста і конкретного закладу залежить.
1) Я бачу в helsi записи до вузьких спеціалістів і сама відміняла там прийом, якщо не могла прийти. І в цьому плюс, бо якщо не відмінити, то і направлення ваше згорає.
2) тут читаю, що по направленню до вузьких спеціалістів пацієнти можуть самі в хелсі записатися, в мене можливо тільки через реєстратуру.
3) моя сімейна каже, що більше не може сама створювати прийом, тільки щоб пацієнт сам записався через хелсі або реєстратуру.
А тут читаю, що сімейні самі створюють ’липові’ виклики.
4) записи в хелсі з інших поліклінік міста сімейна каже, що не бачить в хелсі і завжди свариться, якщо вузький спеціаліст іншої поліклініки не роздруковує результати прмйому. А от я їх можу побачити в своєму хелсі.
Чи зникають записи з часом ще не перевіряла.
Играю_на_кларнете• 05 февраля в 20:46
Ответ дляГлубоководная селедка
Ви в Хелсі бачите діагноз, призначення?
Це там текстом десь лікар пише?
Глубоководная селедка• 05 февраля в 23:47
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ви в Хелсі бачите діагноз, призначення?
Це там текстом десь лікар пише?
Загального діагнозу текстом немає, але можна зайти в кожен завершений прийом лікаря або обстеження і побачити діагноз/призначення.