Вакцениро Вона• 05 февраля в 19:01
Пропали нотатки на айфон
Пропали усі нотатки на айфон. Додаток виглядає ось так. Нові не дає створити… хто стикався? Як вирішити?
Знову Я• 05 февраля в 19:06
Автор, нам с вами надо смартфоны зарядить)))
По теме не знаю, возможно у вас синхронизация между гаджетами и вы ее отключили?
Самая СоветЧиваЯ• 05 февраля в 19:08
Оновити ios, оновити Нотатки, перезавантажити телефон.. що з цього пробували?
Вакцениро Вона
• 05 февраля в 19:33
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Нотатки оновлені, телефон перезавантажений. Лише айос не оновлений
Самая СоветЧиваЯ• 05 февраля в 20:33
Ответ дляВакцениро Вона
Телефон може глючити якщо система не оновлена..
А ще можна спробувати екстрене перезавантаження, воно деякі помилки прибирає. Це коли тицяєш кнопку гучність + потім одразу після неї гучність - , а потім затискаєш і тримаєш кнопку вимикання поки телефон не вимкнеться і знов не покаже яблуко вмикаючись.
Вакцениро Вона
• 05 февраля в 20:37
Ответ дляЗнову Я
😂🤝
Вакцениро Вона
• 05 февраля в 20:37
Ответ дляЗнову Я
Що означає синхронізація між гаджетами в цьому контексті?)
Вакцениро Вона
• 05 февраля в 20:41
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Спробувала щойно екстрене - не допомогло, на жаль(
Не оновлювала дуже давно айос і така штука вперше… хоч дивно, адже в параметрах пише, що нотатки несуть декілька сотень мб, тобто за логікою, нотатки десь та є.
В будь якому випадку дякую за поради!