Та_шо_ж_таке• 06 февраля в 18:42
Болючі гульки
Гульки червоні за тиждень до місячних і після місячних тиждень,чому так що це таке може бути?Узд Гінеколог робив є ознаки Ендометріозу но це вже давно в мене вже 5 років.Чому це так,чи можна вилікувати?
Тро Нью-Йорку• 06 февраля в 18:48
Ответ дляЛасунка
Это на шишки похоже. Проверьтесь у эндокринолога
Гульки - это и есть шишки)
ХтоЯкщоНеЯ• 06 февраля в 18:55
у однокурсницы такие были года 3 тоже периодически увеличивались, делали переливание крови
Контрольница• 06 февраля в 19:09
Питание. Барышня одна в инсте мучалась с прыщами, так тяжело ей было. Где-то месяцев 8-9 сидела на антипаразитарной диете и кожа стала в разы чище.