Не заздріть тьоті• 07 февраля в 16:57
Переписка инстаграм
Ситуація , скажіть вашу думку . Живу з мч вже 2 роки , десь пів року назад листала його інстарам і випадково натрапила на переписку де у нього флірт з дівчиною , а потім він пише їй що випадково проїжджає її будинок 🤔типу і вона йому відповіла ОК , типу відшила його . Я не знаю як на це реагувати, він говорить що це нічого серйозного. Але це не дає мені спокою. 🤔чи варто після цього продовжувати з ним щось не знаю 🤔
Я не Тролль• 07 февраля в 17:02
Ответ дляМюллерная
Як Ви так ’випадково’ листали його інстаграм?
Так же, як і він випадково проїжджав будинок дівчини
Не заздріть тьоті
• 07 февраля в 17:50
Ответ дляіронічна антитеза
А откуда он знает ее дом?
Это его знакомая с раена
Леся Українка• 07 февраля в 23:14
Ответ дляНе заздріть тьоті
Это его знакомая с раена
Аткуда??? С раена? Что эта за слова такое?)))
Зажуженная Жужжа• 08 февраля в 18:08
Радуйтесь, что он вам просто мч и не надо бегать разводиться, нет детей и тд. Это знак вам. Искать другого.