Може ще третю?• 08 января в 07:22
Странные фразы парня
Это не мой парень, просто интересно. Например договариваемся пересечься он резко пишет Та все, я уже не хочу. Или прислал мем я долго не смотрела, посмотрела отписалась, он пишет Та все уже поздно. Псих?
Тюрюнь_Тюнь• 08 января в 07:43
Хлоп хоче щоб на кожен його пук всі миттєво реагували і кричали - Браво,! Бравісімо! Які геніальні пуки!
Ну псих звичайно але якщо це не ваш хлоп то пофіг
ВсеЧетко• 08 января в 08:16
Псих тут не он. В тот, кто с ним общается. Вам настолько не пофиг, что вы даже тему создали. Забанила и забыла, какие проблемы?
Може ще третю?
• 08 января в 08:26
Ответ дляРуда ліса
ну ми ж не знаємо, про що ви домовляєтесь і як спілкуєтесь
По учебе
Може ще третю?
• 08 января в 08:27
Ответ дляВсеЧетко
По учебе надо
Може ще третю?
• 08 января в 08:28
Ответ дляВот Она Я
Ну так, одразу зрозуміло, що ви не про себе і свого хлопця пишете 😁
Нет
Руда ліса• 08 января в 08:30
Ответ дляМоже ще третю?
По учебе
значить він швидше знаходить в кого списати, ніж ви сама робите домашку
Вот Она Я• 08 января в 08:30
Ответ дляМоже ще третю?
По учебе надо
Кому треба? Вам чи йому?
А переглянути надісланий мем це з якого предмету?
Мемознавство😁?
рукиЖимолости• 08 января в 08:38
нарцисс, лютует, что не несетесь отвечать секунда в секунду, он же типа ’царь’
Вот Она Я• 08 января в 08:40
Ответ дляМоже ще третю?
По учебе надо
Як на мене то просто людина яка говорить що думає.
І йому байдуже що подумають про нього інші.
Передумав йти на зустріч - так і сказав.
Ваша реакція на мем вже неактуальна - так і сказав.
В принципі якщо ви не друзі то він не має якось по особовому вам відповідати чи виправдовуватися за скасовану зустріч.
Поведінка не гарна, але це невихованість, а не психічний розлад.