Грамотний хвіст• 07 февраля в 20:26
Холостякую
Дружина з подругою поїхали прогулятись, лишився сам вдома і що думаю:
а от навіщо дорослому чоловіку взагалі жінка вдома?
Є пралка, сушарка, посудомийка, пилосмоків навіть не знаю скільки. Вдома майже не буваю, готую, коли не лінуюсь, коли лінуюсь є ресторани, це не дорого. В чому цінність жінки в житті чоловіка, якщо вона ще й не працює?
МинерАлочка• 07 февраля в 20:27
Если еще бобра завести, который умеет борщ варить и сосать, то жену можно потерять.
Директор Пляжу• 07 февраля в 20:28
Суть в том что человеку хочется быть рядом с конкретным человеком
Мама Карло• 07 февраля в 20:28
Если вы об этом задумались, значит ваша жена для вас ничего не значит. Свалите и дайте ей возможность найти того, что будет любить за то, что она есть. Ну и у вас появиться возможность найти ту, что станет дорога просто так.
Кинг-Конгша• 07 февраля в 20:30
Ответ дляКаркуша Клара
Запросіть дружину у тему. Вона швиденько нам усе розкаже
Выпишет тюлей под первое число или молча заведет себе любовника.
Бавовнятий Пупс• 07 февраля в 20:31
Ответ дляЧорт і Шо
Не пускайте её домой. Через день ценность станет понятна😂
Змінити замки, піти в запій. Цінності якщо немає, то вона не з´явиться.
Купи слона• 07 февраля в 20:31
А як температура 37, то вже для чоловіків жопа захворів.Хто буде по лікарям водити, біля ліжка чергувати.
Кинг-Конгша• 07 февраля в 20:32
Ответ дляБавовнятий Пупс
Это типа в роль войти чтоб любовницу не палить, что она таки прАституткА
Шиворот Навыворот• 07 февраля в 20:32
То ви сам нудний, тому і жінка поїхала хоч вечір добре провести
энциклопУдия• 07 февраля в 20:33
Ответ дляЧорт і Шо
Витерпів 6 місяців, потім
знайшов мені роботу, не бий лежачого, і забрав мене до себе в місто, куди його перевели по роботі. Бо дзвонить: що робиш? Я : собаку вигулюю, а ти: посуд мию. Двонить: що робиш? Я: шию на машинці наволочку. А ти? Він: суп варю. А хоббі займатися немаю коли ... Ну тепер я коло нього, йому є час на хоббі
Лама_мама• 07 февраля в 20:34
Исходя из вашей логики и муж женщине тоже не нужен. Женщина сама зарабатывает, сама может починить что-то в доме, а если не может, то вызывает соответствующие службы.
А дети вообще паразиты какие-то. Впору всем дружно расходиться по своим норкам
Грамотний хвіст
• 07 февраля в 20:53
Ответ дляКондуктор трамвая
После таких тем и мужика не хочется (((
Тут багато кому чоловіка не хочеться, але за щось жити треба
Грамотний хвіст
• 07 февраля в 20:54
Ответ дляЛама_мама
Ну це коли заробляє сама на себе. А коли взагалі не працює?
Грамотний хвіст
• 07 февраля в 20:55
Ответ дляКаркуша Клара
Вона не розуміє по-нашему
Каркуша Клара• 07 февраля в 21:02
Ответ дляГрамотний хвіст
Вона не розуміє по-нашему
Google- перекладач їй перекладе
Угадайс• 07 февраля в 21:03
Чоловіки зазвичай скучають самі. От що ви робите? Сидите на жіночому форумі. Хоч якась жіноча компанія
А от навіщо жінці, яка працює, чоловік? Ну на вечір, романтік так. Але на сумісне проживання навіщо?
Привіт з ботойбіччя• 07 февраля в 21:08
У мене чоловік періодично починав пісню: ’Нащо я тобі треба, я старший, постійно втомлений, мало заробляю, мало по дому роблю’, ну і так далі. А у мене завжди одна відповідь - ’ти мені потрібен, щоб тіскати і любити’
А якщо ви не хочете її тіскати і любити, нащо обманюєте і живете разом?
Грамотний хвіст
• 07 февраля в 21:08
Ответ дляУгадайс
Я сьогодні багато чого зробив і зараз ще на декількох форумах, ви не єдині в цьому світі