задумчивая мордочка• 08 февраля 2025

Порадьте по одягу в Буковелі

Дівчата, їду на 2 дні в Буковель. Кататися на лижах не вмію і не впевнена, що буду вчитися і пробувати. Порадьте, будь ласка, чи потрібно купувати лижний костюм. Є думка взяти в оренду на місці, якщо раптом з´явиться бажання спробувати. Що взагалі з одягу взуття потрібно взяти? В чому там ходити? Дякую
Зажуженная Жужжа• 08 февраля 2025
Купувати? Ну якщо у вас є звйві 10-15 тис. то купуйте, пригодиться.
Я беру термо білизну, маю комбез на флісі по фвгурі(дуже зручно до речі), вязана сукня, костюм теплий, сорочка.
ГендиреХтор• 08 февраля 2025
Если Вы не будете кататься на лыжах, то зачем костюм лыжный?
Обычная одежда
МастерЮля• 08 февраля 2025
Я також їду скоро, кататися буду вчитися, ходити планую в куртці коламбія, є штани чорні лижні коламбія, також спортивні штани та джинси, фліска, термо білизна, рукавички, шапка . Навіщо купляти спец комбінезон для лиж? Це хіба що дійсно, 10 тис просто витратити
Ms. Откровенность• 08 февраля 2025
https://www.instagram.com/p/DFDsXd5o8pP/?img_index...
Осьо, знайшла вам ґайд)
автор задумчивая мордочка • 08 февраля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Осьо, знайшла вам ґайд)
Дякую!
Ответ дляМастерЮля
Дякую
Крим мій• 08 февраля 2025
*щодо
Російське «по» не калькується.
Сон і дрімота• 08 февраля 2025
Можна на секонді взяти і потім буде в нагоді чи на санчвта, чи на мороз в рідному місті. На сеулнді навалом штанів. Курточку можна і просто свою. Штани немромокні щоб.
kotyk• 08 февраля 2025
На два дні беріть те в чому вам буде зручно і не холодно. Для катання повно оренди як спорядження так і одягу. Єдине що потрібно мати своє для катання термобілизну, фліску якщо холодно, балаклаву під шолом і рукавиці (це теж можна купити в прокаті)