Xвостокрутелка• вчера в 15:08
Хто знає що це за місцина в Україні чи де це?
Схоже на Карпати, але не впевнена
На границе• вчера в 15:10
Огляд від ШІ
На фото зображена панорамна гойдалка, розташована в Карпатах, ймовірно, біля Східниці або в селі Довге Гірське Львівської області.
Ця локація відома як популярне місце для туристів, що пропонує краєвиди на гори та популярна для інстаграмних фотографій.
Гойдалка була встановлена місцевими активістами для розвитку туризму в регіоні.
YouTube
Викачую яйцями• вчера в 15:20
1.Довге Гірське
2.Тустань
Вони майже поряд.Україна, Львівська область,Дрогобицький район.
2.Тустань
СпайдерВумен• вчера в 15:20
Тобто, фото автор знайшов, а почитати де це - розуму не вистачило. Або пошук по фото
ХуАнита• вчера в 15:47
Мечта моего детства, могла сутками на качелях кататься)
А таких размеров это прям как Скрет и тот огромный желудь)